Ukrainian Doc Preview

Регламент, PDF
97Kb

У березні, під час 19 Docudays UA, мала відбутися презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва в межах Ukrainian Doc Preview. У результаті презентації експерт(к)и оберають переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород. Третій рік поспіль Docudays UA організовував Ukrainian Doc Preview спільно з Українським інститутом. У звʼязку з повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України, наші команди ухвалили рішення перенести проведення Ukrainian Doc Preview до припинення війни в нашій державі. Після перемоги Ukrainian Doc Preview буде відновлено за першої ж можливості.

 

Ми дуже вдячні за подані заявки на шоукейс Ukrainian Doc Preview. Після відновлення нашої роботи, усі подані проєкти будуть автоматично зараховані як подані до реєстрації, і ми будемо їх розглядати. Також з моменту відновлення роботи можна буде оновити матеріали заявок.


Про Ukrainian Doc Preview

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно.

Раніше у шоукейсі брали участь такі проєкти, як «Цей дощ ніколи не скінчиться» режисерки Аліни Горлової (фільм отримав головну нагороду конкурсу First Appearance на IDFA та нагороду «Current Time» у номінації Rights Now! на Docudays UA-21), «Сіль з Бонневілю» режисера Семена Мозгового (особливі відзнаки у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та студентського журі Docudays UA-21), «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірини Стеценко (міжнародна прем’єра фільму відбулася на Sheffield Doc/Fest, також стрічка отримала премію Андрія Матросова від Docudays UA-21), «Панорама» режисера Юрія Шилова (прем’єра фільму відбулася на 54-му МКФ у Карлових Варах), «Привоз» режисерки Єви Нейман (світова прем’єра фільму відбулася на DocLisboa’21).

 

Прийом заявок завершено.

Які проєкти можуть взяти участь?

  • українські проєкти документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / постпродакшену, створені у жанрі креативної та авторської документалістики;
  • проєкти, що не були представлені на цьому етапі виробництва на жодних інших індустрійних платформах в Україні; 
  • учасники/-ці готові презентувати не менше 15 хвилин чорнового монтажу майбутнього фільму. 


Які нагороди зможуть отримати переможці/-ниці Ukrainian Doc Preview?

  • Нагороду від Current Time у сумі $2000.
  • Річне членство в Документальній асоціації Європи (DAE) для одного з проєктів (для режисера/-ки та продюсера/-ки), а також професійна консультація від однієї з директорок DAE, членкині консультативних рад B2B Doc і DMZ Docs, Бріджид ОʼШі.
  • Перегляд чорнового монтажу фільму в кінозалі київського незалежного камерного кінотеатру на Подолі KINO42.


Ключові дати


Дата відкриття прийому заявок: 7 грудня 2021 року. 

Дата закриття прийому заявок: 13 лютого 2022 року. 

Оголошення результатів відбору: 4 березня 2022 року.

Шоукейс Ukrainian Doc Preview відбудеться офлайн 26 березня 2022 року (у разі погіршення епідеміологічної ситуації передбачено проведення події в онлайн-форматі).


Після презентації ми організовуємо індивідуальні зустрічі-консультації з міжнародними експертами/-ками.

Детальніше про умови участі та програму Ukrainian Doc Preview читайте у РЕГЛАМЕНТІ.

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до Вікторії Хоменко, координаторки індустрійної платформи DOCU/ПРО, на електронну пошту: [email protected].

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024