Фільми Маршала Каррі

Якщо падає дерево. Історія Фронту звільнення Землі

Рік
2011
Країна
США
Тривалість
85’
Режисер(к)и
Маршал Каррі, Сем Куллман

Фільм у полемічний спосіб подає актуальну тему політичного активізму та різні бачення охорони довкілля. Захопливий огляд нещодавньої історії та діяльності Фронту звільнення Землі (ELF) – дослідження сучасного революційного руху та його ефективності. Вкрай занепокоєні екологічним дисбалансом та обурені наступом розгнузданого капіталізму, члени і таємні союзники ELF за допомогою економічного саботажу підірвали ресурси, задіяні в масовій вирубці лісів, аби послабити потенціал до збагачення компаній, які нищать довкілля. На прикладі орегонського активіста Деніела МакГована режисер змальовує поміркованого громадянина середнього класу, доведеного до крайнощів, якого судять за обвинуваченнями в тероризмі за участь в організаціях підпалень, пов’язаних з ELF. Фільм детально простежує розчарування активістів у публічних акціях протесту, які часто супроводжувалися брутальністю поліції та інертністю суспільства. Фільм піднімає складні запитання про можливість змін зсередини або з-поза системи та про ставки сьогоднішніх революціонерів у нашому світі, де затято таврують «сектантів» та «терористів».

Виробництво та дистрибуція
Marshall Curry Productions LLC, 8th Ave 1713, NY 11215 Brooklyn, USA, +1 718 499-6400
Режисер/-ка
Маршал Каррі

Маршал Каррі – режисер, продюсер, письменник. Закінчив Свартмор коледж, де вивчав порівняльне релігієзнавство, був лауреатом стипендії імені Джейн Аддамс у Центрі філантропії Університету Індіани. Тут писав роботи з історії, філософії та економіки некомерційної діяльності. Перш ніж піти в кіно, викладав англійську мову у Мексиці та працював на державному радіо. У 2005 році Маршал Каррі увійшов до переліку «25 нових облич незалежного кіно» за версією часопису «Filmmaker». У 2006 році  його документальний фільм Вулична бійка був номінований на «Оскар» та «Еммі». Викладав у якості запрошеного лектора у Гарварді, Університеті Дюка, Нью-Йоркському Університеті та інших вишах. Також Маршал Каррі працював членом журі на різних фестивалях від Міжнародної асоціації документалістів та на кінофестивалі HotDocs.

Вибрана фільмографія

Вулична бійка (2005), Мрії гонщика (2009), Якщо падає дерево. Історія Фронту звільнення Землі (2011)

Режисер/-ка
Сем Куллман

Сем Куллман 1999 року закінчив Університет Брауна в Провіденс на Роад Айленд за спеціальностями «урбаністика» та «візуальне мистецтво». В 2006 році він заснував продакшн-компанію Yellow Cake Films.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Мрії гонщика
Фільми Маршала Каррі
Мрії гонщика
Рік
2009
Країна
США
Режисер/-ка
Маршал Каррі
Тривалість
93’
Фільми Маршала Каррі