ГОГОЛЬ.DOC / Docudays UA на ГОГОЛЬFEST’і

11 вересня 2013

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в рамках мультидисциплінарного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST представляє документальну анімацію та український документальний альманах «Поза Євро»Показ відбудеться 14-го вересня в суботу та складатиметься з двох сеансів.  


О 16:00 розпочнеться короткометражна програма DOCU/ANIMA.
Це півторагодинна добірка найкращих та найсвіжіших зразків документальної анімації, презентована 2013-го року як позаконкурсна програма Docudays UA. Розмови про замордованих у рабстві дітей і вічне почуття провини серед солдатів, реконструкція жорстоких африканських звичаїв, свідчення жертв тероризму – ось теми, до яких звертаються аніматори для створення яскравого і популярного документального кіно. Ще кілька років тому саме словосполучення «документальна анімація» видавалося оксюмороном. Уже зараз це найактуальніший спосіб оповіді, що увірвався до світу фейсбучних інтелектуалів струменем гострої соціальної критики сьогодення, а до світу європейських кінофестивалів - програмами з унікальним контентом.  

У той же день о 17:30 Docudays UA разом с ГОГОЛЬFEST’ом представлять свої альманахи: «Поза Євро» та «ГОГОЛЬFEST». Молоді, але вже досвідчені режисери «Поза Євро» зустрінуться з авторами альманаху «ГОГОЛЬFEST»,  який було створено упродовж місяця перед фестивалем та присвячено темі пошуку ідеальних рішень. Чи існують ідеальні рішення для молодих режисерів сьогодні в Україні, і які саме? Пошукам відповіді на це питання буде присвячена розмова авторів альманахів. Розмову ведуть письменниця і незмінний модератор Docudays UA Ксенія Харченко та куратор кінопрограми ГОГОЛЬFEST’у Максим Демський.


Всі покази відбуватимуться на кіномайданчику Арт-кластера 
«Видубичі». Дивіться мапу фестивалю на веб-сторінці ГОГОЛЬFEST’у: www.gogolfest.org.ua.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020