Прийом заявок на участь у Docudays UA-2014 завершено

02 грудня 2013

Завершився прийом фільмів до участі в 11 Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. Результати відбору буде оголошено 20 лютого 2014.

 

До участі в конкурсних програмах допускалися неігрові фільми будь-якої жанрової спрямованості, що були створені впродовж останніх двох років перед проведенням фестивалю. Відбіркова рада вдячна всім, хто подав свої роботи на участь у фестивалі. Загалом цього року було подано понад 400 фільмів.

 

Конкурсні програми фестивалю є такими:

DOCU/Життя, де представлені повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики;

DOCU/Право, в якому особлива увага приділяється розкриттю проблем у сфері прав людини;

DOCU/Коротко - конкурсу стрічок тривалістю не більше 45 хвилин.

 

Фестиваль збільшує кількість фільмів, представлених у повнометражних конкурсних програмах – на Docudays UA-2014 буде показано по 10 фільмів у конкурсах DOCU/ЖИТТЯ та DOCU/ПРАВО.

 

Традиційно, фестиваль обирає провідну тему, якій присвячує позаконкурсні покази. У 2011 наголос було зроблено на проблемі авторитаризму та диктатури, торік ми стверджували, що «Вибір Є!», тепер фестивальна команда разом з глядачами міркуватиме над роздоріжжям, перед яким опинилася Україна внаслідок призупинення євроінтеграційного руху й кризою державної влади.

 

Позаконкурсна програма включає:

фільми українських документалістів;

найкращі фільми міжнародних фестивалів документального кіно про права людини;

креативна документалістика;

ретроспективи фільмів відомих кінодокументалістів;

міжнародна Майстерня документального кіно;

спеціальні події (конференції, круглі столи, тематичні секції, майстер-класи провідних майстрів документального кіно та правозахисників, дискусії, семінари, тренінги, фотовиставки тощо).

 

11 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в київському Будинку кіно з 21 до 27 березня 2014 року.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021