А судді хто?

10 березня 2013

Цього року Docudays UA святкує своє 10-річчя і готує чимало цікавих фільмів, тематичних подій та зустрічей із зірками кінодокументалістики. Наразі представляємо фестивальне журі, що обиратиме переможців у трьох конкурсах. До складу журі DOCU/ПРАВО, що розглядає повнометражні фільми про проблеми у сфері прав людини, увійшли індійсько-український правозахисник, політолог, поет і перекладач Мрідула Гош, співзасновник першого некомерційного сирійського фестивалю документального кіно DOX BOX та кінопродюсер Орва Нірабіа, а також відомий білоруський правозахисник Павел Левінаў.

 

Оцінювати проекти у рамках DOCU/ЖИТТЯ, в якому беруть участь повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики, будуть литовський кінорежисер і продюсер, член Європейської кіноакадемії Аудрюс Стоніс, засновник і головний редактор російського кіножурналу «Сеанс» Любов Аркус, співзасновник багатьох кінофестивалів і програмний консультант відомих кінофорумів Туе Стін Мюллер із Данії.

 

Обирати найкращих у рамках DOCU/КОРОТКО, де змагаються фільми, тривалість яких не перевищує 45 хвилин, запрошено українсько-італійського режисера Олександра Балагуру, документаліста і продюсера з Естонії Маріанну Каат, польського продюсера, автора сценаріїв та викладача Кшиштофа Копчинського.

Традиційно власного фаворита після фестивалю оголосить Студентське журі, склад якого буде оголошено пізніше.


Журналістам: Записатися на інтерв’ю та акредитуватися на прес-конференцію можна у Олесі Мигаль: mygal.olesya@gmail.com

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020