Команда Docudays UA їде до Швейцарії

22 квітня 2013

Міжнародний фестиваль документального кіно Visions du Réel, який відвідає команда Docudays UA, цьогоріч проходитиме з 19 до 26 квітня у швейцарському містечку Ньон. Захід був започаткований ще у 1969 році. Сьогодні у  трьох конкурсах змагаються неігрові стрічки, що розділені відповідно до хронометражу: короткометражні (до 30 хв.), фільми середньої тривалості (від 31 до 60 хв.) та повнометражні стрічки (більше ніж 60 хв.). Особлива увага приділяється роботам молодих кінематографістів. Усього до програми 44-го фестивалю було відібрано 154 фільми.

 

Паралельно з конкурсною програмою традиційно на Visions du Réel відбуваються майстер-класи, семінари, дискусії та кіноринок. Робочими мовами заходу є французька, німецька та англійська, оскільки один з трьох найважливіших кінофорумів Швейцарії (два інші - Soleure та Locarno) за свою мету ставить забезпечення зв'язку між двома культурами - французькою та німецькою.

 

З 22 до 26 квітня фільми для наступного Docudays UA на швейцарському кінофорумі відбиратимуть програмні координатори фестивалю Вікторія Лещенко та Дар’я Бассель. Контакти тут

 

Подорож здійснюється за підтримки посольства Швейцарії в Україні та Фонду «Відкрий Україну».

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024