Онлайн-прем’єри фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

18 грудня 2014

Не пропустіть довгоочікувану онлайн-прем’єру фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» 19 грудня о 23:00 на Громадському ТБ. О 22:30 фільм презентуватимуть режисери Роман Бондарчук i Катерина Горностай.

 

Тільки один день - 19 грудня - фільм також показуватимуть на єдиному великому громадському медіа-ресурсі Сolta.ru

 

 «Євромайдан. Чорновий монтаж» – це фільм про три місяці революції, від обуреного протесту до народного єднання, від каструль на голові до кийків і бронежилетів. Фільм поєднав роботи багатьох молодих українських режисерів, які знімали події на Майдані – як щоденне життя, так і найгарячіші моменти. Згадаймо три місяці боротьби, побачивши їх очима молодих режисерів: Романа Бондарчука, Володимира Тихого, Катерини Горностай, Андрія Литвиненка, Юлії Гонтарук, Андрія Кісєльова, Романа Любого, Олександра Течинського, Олексія Солодунова, Дмитра Стойкова.

 

В інтерв’ю англомовному виданню «The Sankt Petersburg Times» автори альманаху на питання: «Чим був для вас Майдан?» відповіли:

 Роман Бондарчук: Це про те, як ми відчували всі події. Це був абсолютно новий досвід, який складно висловити одним чи двома словами. Різні люди різних соціальних прошарків і з різних регіонів прийшли з метою…

Дар’я Аверченко: перемогти кримінальний режим.


Більше тут  

 

На сьогодні вже відбулися покази фільму у понад десяти країнах. За останні місяці стрічка вже побувала на фестивалях: Verzio (Будапешт), Inconvenient Films (Вільнюс), Cinedoc (Тбілісі), на кінофестивалі IDFF у Їглаві (Чехія), IDFA (Амстердам), Watch Docs (Варшава), International Riga Film Festival (Рига), Artdocfest (Москва, Санкт-Петербург) та інших. До речі, на кінофестивалі у Їглаві журі нагородило «Євромайдан» спеціальною відзнакою Срібного ока. Цей приз особливий, він представляє талановитих дебютантів світу документального кіно.

 

Запрошуємо також переглянути анонс показу в рамках проекту «Кіновибір Громадського» ‪ та дізнатись більше на офіційній сторінці фільму!

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024