Каталог української документалістики

Регламент
138Kb

ГО «Докудейз» і Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відкривають прийом заявок до VIІ Електронного каталогу української документалістики, що презентує українські документальні фільми та кінопроєкти, продакшн-компанії, студії, кінофестивалі, дистриб'юторів, а відтепер і кураторів/-ок неігрового кіно. 

Оновлений електронний каталог буде опублікований онлайн на сайті docudays.ua. Як і раніше, Docudays UA працюватиме над промоцією української документалістики та знайомитиме з нею колег на міжнародних кінофестивалях, поширюватиме інформацію поміж фестивальних партнерів/-ок і кінопрофесіоналів/-ок.

VIІ каталог української документалістики буде опубліковано у квітні 2024 року. До нього увійдуть фільми та кінопроєкти 2023–2025 років випуску, а також роботи, що перебувають на етапі розроблення та виробництва. Ще каталог міститиме інформацію про незалежні продакшн-компанії, продюсерів/-ок, кіно- та телестудії, що займаються виробництвом документального кіно, постпродакшн-студії, кінофестивалі, дистриб’юторів і кураторів/-ок неігрового кіно в Україні. 

Прийом заявок до VIІ Електронного каталогу триває до 24 лютого 2024 року включно.

АНКЕТА ДЛЯ ФІЛЬМІВ/КІНОПРОЄКТІВ

АНКЕТА ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ І КУРАТОРІВ/-ОК

Які фільми та проєкти ми шукаємо?

До каталогу увійдуть фільми й проєкти креативної документалістики. Нам цікаві роботи, де автор(к)и творчо працюють із формою та експериментують, але й які, однак, зрозумілі глядач(к)ам і мають важливе соціальне повідомлення. Ми не ставимо жодних обмежень щодо тривалості фільмів і включаємо до каталогу як короткометражні, так і повнометражні роботи.

Які організації та кураторів/-ок ми шукаємо?

Продакшн-компанії, дистриб’юторські компанії, кінофестивалі та інші інституції, які працюють із креативною документалістикою в Україні. Також ми прагнемо включити до каталогу інформацію про українських кінокураторів/-ок, які мають експертизу в креативній документалістиці та досвід у (пре)селекції, програмуванні чи організації подій із українським неігровим кіно в Україні та/або за кордоном.

Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою на адреси заявників / заявниць не пізніше, ніж 9 березня 2024 року.

Докладніше про критерії відбору до каталогу читайте в регламенті.

З попередніми виданнями каталогу можна ознайомитися за посиланням.

Видання каталогу відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні.

У разі будь-яких питань, будь ласка, пишіть на електронну пошту: [email protected].
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024