string(4) "news" 1 лютого: Docudays UA в Українському домі — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

1 лютого: Docudays UA в Українському домі

01 лютого 2014

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA з 1 лютого розпочинає покази в Українському домі (вул. Хрещатик, 2).

 

Виставковий центр «Український дім», який перебуває зараз під контролем протестувальників, протягом останніх днів став центром самоорганізованих культурних, освітніх та мистецьких ініціатив. Колектив Docudays UA став свідком того, як широкий спектр можливостей для саморозвитку і освіти тих, хто хоче долучитися, самоорганізовано створено і надано у цій установі.

 

Поміж іншими ініціативами, за сприяння Студентської Асамблеї та Проекту «Без кордонів», в Українскому домі розпочато програму кінопоказів, яка включає у себе різноманітні художні й документальні стрічки з України та з-за кордону.

 

DocudaysUA, готуючи зараз наступний фестиваль, що відбудеться 21-28 березня 2014, водночас радо бере участь у кінопрограмі Українського дому, і проводитиме покази фільмів, які брали участь у фестивалі протягом останніх років – із дозволу режисерів та продюсерів.

 

Перший показ Docudays UA в Українському Домі відбудеться 1 лютого 2014, о 21:00. Буде показано альманах російських режисерів Павла Костомарова, Алєксандра Расторґуєва та Алєксея Півоварова «Строк» про лідерів російської опозиції та протести, що сколихнули країну після президентських виборів і фільм українського режисера-документаліста Романа Бондарчука «Ромська мрія» – дослідження проблем ромів Закарпатської області.

 

Показ вестиме правозахисник Максим Буткевич.

 

Читайте також: інтерв'ю з авторами «Строку» та з Романом Бондарчуком.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020