Знайомтесь – модератори 11-го Docudays UA

23 березня 2014

Кіно про права людини це не добре змонтовані кадри з життя без коментарів. Ми прагнемо, щоб усі глядачі після перегляду виходили із зали з усвідомленням проблем і рішень, які описує наше кіно. Тому кожну програму Docudays UA модерує фахівець, для якого кіно і боротьба за права людини – щоденна справа.

 

Конкурсну програму DOCU/ЖИТТЯ модерує Ірина Зайцева – обдарований перекладач і непересічний знавець кіно. Ірина вже кілька років поспіль бере участь у підготовці українських кінофестивалів, зокрема, «Молодість» та Одеського МКФ.

 

Давній друг Docudays UA, правозахисник, журналіст Максим Буткевич модерує програму DOCU/ПРАВО. Максим займається питаннями національних меншин в Україні та координує проект  «Без кордонів» ГО «Центр Соціальна Дія», що моніторить ситуацію з правами людини у Центральній Азії та інших регіонах, право на притулок та права біженців в Україні, протидію ксенофобії та расизму.  Максим Буткевич у 2007-2008 роках був членом Національного комітету «Amnesty International-Ukraine», учасник і тренер Національної освітньої програми «Розуміємо права людини».

 

Обговорення фільмів, тривалістю менше 45 хвилин, що змагаються за перемогу в програмі DOCU/КОРОТКО, веде Олександр Виноградов. Олександр давно цікавиться кіно, багато років співпрацює як перекладач із кінофестивалями Docudays UA та «Молодість». Він також модератор позаконкурсної програми АРТДОКФЕСТ ПРЕЗЕНТУЄ та спеціальної події – покази фільмів Бориса Мітіча.

 

Програму фільмів-переможців головного канадського фестивалю документального кіно HOT DOCS, програму РЕТРОСПЕКТИВА АНДРІЯ ЗАГДАНСЬКОГО та програму ДОКУ/УКРАЇНА модерує культуролог, програмний координатор Docudays UA Оксана Карпович (Монреаль, Канада).

 

Тетяна Кононенко, режисер, випускниця Академії німецького кіно та телебачення, представляє програми ДОКУ/ХІТИ і ДОКУ/АРТ.

 

Другий рік поспіль серед модераторів Docudays UA – Наталка Гуменюк, журналіст-міжнародник (Hromadske TV), їй часто випадає висвітлювати протести в різних країнах світу. Наталка модерує програму ДОКУ/СПРОТИВ, в якій зібрані фільми про те, як у світі люди в мирний спосіб висловлюють своє незадоволення станом країни. Також Наталка модеруватиме обговорення фільмів програми ДОКУ/АРТ, до якої увійшли стрічки про протести через засоби мистецтва.

 

Слідкуйте за подіями Docudays UA, відвідуйте покази, долучайтеся до обговорень в подіях на Facebook. 

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Усе, що потрібно знати, аби подати заявку на стипендію FILMBOOST
Новини
26 липня 2022
Усе, що потрібно знати, аби подати заявку на стипендію FILMBOOST
Новини
26 липня 2022
Зустрічайте журі стипендійної програми FILMBOOST
Новини
22 липня 2022
Зустрічайте журі стипендійної програми FILMBOOST
Новини
22 липня 2022
Правозахисник Максим Буткевич потрапив у полон до росіян
Новини
12 липня 2022
Правозахисник Максим Буткевич потрапив у полон до росіян
Закликаємо українську та міжнародну культурні спільноти вимагати визволення Максима, а також поширювати інформацію про його становище
Новини
12 липня 2022
Docudays UA спільно з Deutsche Filmakademie e.V. оголошують прийом за…
Новини
06 липня 2022
Docudays UA спільно з Deutsche Filmakademie e.V. оголошують прийом заявок на стипендійну програму FILMBOOST
Новини
06 липня 2022
Як пройшли індустрійні події Sheffield DocFest?
DOCU/ПРО
06 липня 2022
Як пройшли індустрійні події Sheffield DocFest?
DOCU/ПРО
06 липня 2022
«Пароль: паляниця»: як відбулися покази українських фільмів у Великій…
Новини
30 червня 2022
«Пароль: паляниця»: як відбулися покази українських фільмів у Великій Британії
Новини
30 червня 2022
«Якщо ми зараз дивимося на себе новими очима, то це і є вирішальний е…
Інтерв'ю
27 червня 2022
«Якщо ми зараз дивимося на себе новими очима, то це і є вирішальний етап трансформації, що почалась в розірваному досвіді наших батьків»
Українські учасниці/-ки індустрійних подій Sheffield DocFest розповідають про проєкти та роботу над ними під час війни.
Інтерв'ю
27 червня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних поді…
Інтерв'ю
24 червня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних подій Sheffield DocFest розповідають про роботу над проєктами під час війни
Інтерв'ю
24 червня 2022