Зерно: Прихована історія

Рік
2016
Країна
США
Тривалість
94’
Режисер(к)и
Таґґарт Сіґел, Jon Betz

Життєдайне зерно – одна з найчудесніших речей на землі. Йому поклонялися і високо цінували ще на зорі існування людства. У цьому фільмі показано роботу пристрасних хранителів насіння, які зберігають наш харчовий спадок 12000-літньої давності. У минулому столітті зникли 94% видів насіння. Оскільки біотехнічні та хімічні компанії контролюють більшість нашого зерна, фермери, адвокати та хранителі насіння з корінних народів ведуть битву, наче Давид проти Голіафа, щоб захистити майбутнє нашої їжі. У цій болісній та обнадійливій історії люди, які мимоволі стали героями, відновлюють наш втрачений зв’язок із найціннішим ресурсом і відроджують культуру, пов’язану з насінням. 

Творча команда
Режисерська робота: Таґґарт Сіґел, Джон Бетц
Продюсування: Таґґарт Сіґел, Джон Бетц
Операторська робота: Таґґарт Сіґел
Монтаж: Таґґарт Сіґел, Джон Бетц
Звук: Алантл Моліна
Виробництво
Collective Eye Films, www.collectiveeye.org
Дистрибуція
Cargo Films & Releasing, Tel.: +1 212.995.8139, David Piperni, dpiperni@cargofilm-releasing.com
Нагороди
2016 – найкращий повнометражний документальний фільм на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Дієго
Режисер(ка)
Таґґарт Сіґел

Таґґарт Сіґел був продюсером і режисером номінованих на «Еммі» та інші нагороди документальних фільмів, зокрема «Королева сонця: що нам говорять бджоли?», а також «Справжній бруд на фермера Джона» (ITVS, Independent Lens). Сіґел – член Fledgling Outreach і Engagement Lab, після фільму «Зерно: прихована історія» його запросили ведучим на Britdoc’s Goodpitch. Таґґарт є засновником та виконавчим директором Collective Eye Films – некомерційної організації, що займається медіавиробництвом та дистрибуцією, розташована в Портленді, штат Ореґон.

Вибрана фільмографія

Вибране: «Синій комірець та Будда» (1986), «Справжній бруд на фермера Джона» (2005), «Королева сонця: що нам говорять бджоли?» (2010) 

 

Режисер(ка)
Jon Betz

Джон Бетц – незалежний режисер-документаліст, чиї фільми були номіновані на «Еммі» та здобували інші нагороди. Він є одним із режисерів та продюсерів фільму «Зерно: прихована історія», також продюсером і монтажером фільму «Королева сонця: що нам кажуть бджоли?» (2010). Бетц є членом Fledgling Outreach і Engagement Lab, був учасником програми Goodpitch, організації Britdoc, закінчив Род-Айлендську школу дизайну. Він є директором Collective Eye Films – некомерційної організації, що займається медіавиробництвом та дистрибуцією, розташована в Портленді, штат Ореґон.

 

Вибрана фільмографія

Вибране: «Запам’ятай, що ти це бачив» (2008)

Синя зала
Будинок кіно
вул. Саксаганського, 6
Дискусія
Вхід за квиткамиДивитися фільм
18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
О Інтернет! Мрії цифрового світу
HOMO SCIENCE
О Інтернет! Мрії цифрового світу
Рік
2016
Країна
США
Режисер(ка)
Вернер Герцоґ
Тривалість
98’
HOMO SCIENCE
Повзучий сад
HOMO SCIENCE
Повзучий сад
Рік
2014
Країна
Великобританія
Режисер(к)и
Тім Ґребгем, Джаспер Шарп
Тривалість
82’
HOMO SCIENCE