Українські документалісти на найбільшому швейцарському форумі Vision du reel

06 квітня 2017

Docudays UA продовжує підтримку проектів українських режисерів і цього року повезе трьох молодих авторів та авторок на один із найбільших фестивалів документального кіно Європи – Vision du reel.

 

Зокрема, у поїздці візьмуть участь переможці нинішнього конкурсу DOCU/УКРАЇНА. А саме: режисерка фільму «Укриття» Анастасія Максимчук та режисерка фільму «Ленінопад» Світлана Шимко. Також до поїздки приєднається один із продюсерів фільму «Домашні ігри» Аліси Коваленко – Максим Васянович.

 

Відвідування Vision du reel у Ніоні стане нагодою для молодих документалістів не лише подивитися одну з кращих документальних програм найбільшого швейцарського кінофестивалю, а й можливістю налагодити контакти з професіоналами європейської кіноіндустрії.

 

Також режисери візьмуть участь у презентації каталогу українських документальних фільмів, яка відбудеться 26 квітня о 18:30 (Village du Réel – The Factory). Від Docudays UA каталог представлятимуть програмні координаторки фестивалю Вікторія Лещенко та Дар'я Бассель.

 

Фестиваль у Ніоні (Швейцарія) був заснований 1969-го року. Це один із найбільш знаних форумів документального кіно Європи.

 

Поїздка відбувається за підтримки Швейцарського бюро співробітництва

 

Чільне фото - презентація фільмів конкурсу DOCU/УКРАЇНА

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022