У Києві покажуть документальний детектив про стеження

18 грудня 2017

22 грудня в столичному кінотеатрі «Київ» покажуть потужну стрічку конкурсної програми фестивалю DOCU/ПРАВА – «Стираючи Девіда» режисера Девіда Бонда.

 

У своєму фільмі Девід Бонд розповідає про те, як живе в країні, де стежать за кожним кроком кожної людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає в жахливу подорож, а за ним через державні бази даних стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує режисера зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

 

«Стираючи Девіда» – перший повнометражний документальний фільм режисера, продюсера та сценариста Девіда Бонда. Стрічка порушує проблематику права на недоторканність приватного життя як одного з ключових конституційних прав людини. Це фільм про відсутність особистого простору й конфіденційної інформації в житті кожного з нас.

 

Власне, після перегляду фільму відбудеться також дискусія на тему: «Свої і чужі цифрової реальності: як захистити приватність?» за участі правозахисниці Марії Томак та виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Павліченко.

 

Вхід на показ вільний за умови попередньої реєстрації – тут.

 

Фільм демонструватимуть з українськими субтитрами. Показ відбудеться 22 грудня о 19.00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека»).

 

Захід відбудеться в рамках співпраці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та кінофестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа».

 

Чільне фото – кадр із фільму «Стираючи Девіда» Девіда Бонда.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022