CIVIL PITCH оголошує журі

22 березня 2018

Знайомтеся із журі всеукраїнського конкурсу «CIVIL PITCH: Фільми громадської активності», започатковано для того, щоб об’єднати активістів громадського сектора та документалістів для створення фільмів, заточених на зміни в суспільстві. Журі обере найкращі три проекти в результаті пітчингу, що відбудеться 28-го березня на Docudays UA. Призовий фонд нагород 22 000 доларів США.

 

Мачей Новіцкі

директор WATCH DOCS

 

Співзасновник і директор Варшавського міжнародного фестивалю кіно про права людини WATCH DOCS – одного з найбільших правозахисних кінофестивалів у Європі, мандрівного фестивалю, що проводить покази в близько 40 польських населених пунктах, а також онлайн-кінотеатру WATCH DOCS. Автор концепції FUTURE DOCS – європейської платформи для творчих зустрічей між правозахисниками й документалістами. Співзасновник фонду «Соціальний інститут кіно» та президент його ради директорів. А також віце-президент ради директорів Гельсінської фундації прав людини в Польщі – однієї з провідних правозахисних організацій Європи.

 

Міріам Драгіна

Менеджерка зі стратегічних комунікацій Pact Україна, програми сприяння громадській активності «Долучайся!»

 

Менеджерка зі стратегічних комунікацій Pact Україна, програми сприяння громадській активності «Долучайся!». Менеджерка зі стратегічних комунікацій Pact Україна, програми сприяння громадській активності «Долучайся!»Журналіст, поет, радіоведуча, сценаріст, популяризаторка науки. Авторка та ведуча двох програм Громадського радіо. Співзасновниця науково-популярної платформи та конференції Brain&Ukraine та засновниця платформи для молодих брендів Kyiv Market. П’ятнадцять років досвіду в журналістиці на культурну та соціальну тематику. Магістр з літератури КНУ ім. Т.Шевечнко. Диплом програми Digital Future of Journalism при Києво-Могилянській Академії. Член журі конкурсу з науково-популярної журналістики Tech Today Awards та соціально-літературного конкурсу Voices of Ukraine від Kyiv Post - Porsche Ukraine.

 

Роман Бондарчук

режисер, арт-директор Docudays UA

 

Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Іллєнка – одного із засновників школи українського поетичного кіно). Роман створив низку короткометражних ігрових і документальних фільмів, а також музичних кліпів. Його дебютний повний метр «Українські шерифи» здобув приз журі на кінофестивалі IDFA-2015, а також ґран-прі Docs against Gravity (Ґдиня), був делегований Українським Оскарівським комітетом на здобуття премії Американської кіноакадемії у 2016 році. Нині Роман працює над своїм ігровим дебютом – фільмом «Вулкан».

 

Детально про «CIVIL PITCH: фільми громадської активності» – тут.

 

Співорганізатори «CIVIL PITCH: фільми громадської активності»: Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні; Goethe-Institut в Україні; Docudays UA.

 

Партнер «CIVIL PITCH: фільми громадської активності»: Києво-Могилянська бізнес-школа.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020