Актуальні можливості для документалістів

08 січня 2018

Новий рік починаємо новою добіркою актуальних міжнародних грантів для режисерів(ок) на розвиток та виробництво документальних проектів!

 

Fest Forward Women in Film Pitch Forum

Дедлайн – 20 січня

 

До участі у пітчингу приймаються як документальні, так і ігрові проекти фільмів на різних стадіях виробництва. Приз кращому проектові – 4000 євро. Детально про умови подачі заявки тут.

 

DOK.Incubator

Дедлайн – 31 січня

 

Це програма для документалістів, які хочуть удосконалити свій фільм, консультуючись з експертами з кіносфери, а також іншими учасниками. Сюди подають проекти на стадії чорнового монтажу. Увесь воркшоп ділиться на три тижневі сесії в Чехії та Словаччині із фінальною презентацією проекту на Міжнародному кінофестивалі DOK Leipzig.

 

Whicker’s World Foundation – Funding Award

Дедлайн – 31 січня

 

Фонд підтримує повнометражні документальні проекти. Щороку виділяють суму у 80 000 фунтів стрелінгів. Детально про критерії відбору — за посиланням.

 

«CIVIL PITCH: фільми громадської активності»

Дедлайн – 1 лютого

 

Новий проект Docudays UA та Goethe-Institut в Україні, аби об’єднати активістів громадського сектора та документалістів для створення короткометражного документального кіно, що стане каталізаторами глибоких змін у суспільстві.

 

Global Short Docs Forum (GSDF)

Дедлайн – 9 лютого

 

Це нова платформа, що має на меті об'єднати режисерів та режисерок короткометржаного кіно із цифровими платформами. До участі відберуть 16 проектів, які потім пройдуть чотириденний тренінг у Лондоні з відомими тьюторами ринку документалістики.

 

Чільне фото: дискусія під час Docudays UA-2017 «Порожнечі публічних просторів»

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024