Актуальні можливості для документалістів

18 жовтня 2018

Найгарячіша пора для нових конкурсів, грантів та пітчингів – осінь! Тримайте нашу нову добірку можливостей для документальних кінопроектів.

 

YOUNG FILMMAKERS COMPETITION

Дедлайн – 31 жовтня

 

Це конкурс короткометражних проектів для молодих кінематографістів віком від 18 до 35 років, які проживають у країнах ЄС. П'ять переможців отримають грант у розмірі 7500 євро, а також як ментора та куратора – провідного кіноексперта з європейської професійної індустрії.

 

East Doc Platform

Дедлайн – 12 листопада

 

Це один з найбільших майданчиків пошуку фінансування, копродюсерів та дистриб'юторів для документалістів зі Східної та Центральної Європи. East Doc Forum (для проектів у розробці гарна можливість презентувати свою ідею та знайти фінансування й копродюсерів), East Doc Market (кураторські зустрічі для підготовки до пітчингів проектів на етапі постпродакшену) та новий East Doc Interactive (круглий стіл для пошуку партнерів на етапі ідеї проекту). Цього року можна також узяти участь і в новому проекті – East Doc Shorts. Це пітчинг для короткометражних фільмів, під час якого можна буде зустрітися із сейлз-агентами та фестивальними кураторами.

 

Global Short Docs Forum

Дедлайн – 23 листопада

 

One World Media, Британська Рада в Україні та Docudays UA запрошують кінодокументалістів надсилати свої проекти для участі у форумі Global Short Docs! Це унікальна можливість для режисерів та режисерок короткометражних фільмів познайомитися з представниками VOD-платформ та об'єднати свої зусилля в роботі з ними.

 

The International Producers Pooling Programme

Дедлайн – 26 листопада

 

Тренінг для досвідчених продюсерів, які хочуть удосконалити свої навички в роботі над аудіовізуальними проектами. Протягом року ви працюєте у невеликих групах з експертами та експертками з дотичного вашим нинішнім проектам кіноіндустрійного поля. У порівнянні з такими тренінговими програмами, як EAVE, Eurodoc, Maia Workshops, Transatlantic Partners та ін., IPPP – наступний крок, який передбачає створення власного креативного пулу однодумців у роботі над конкретним проектом.

 

Sheffield Doc/Fest

Дедланй – 30 листопада (ранній)

 

Найбільший документальний кінофорум Англії відкрив прийом заявок до своїх конкурсних програм, зокрема й для секції інтерактивних проектів «Альтернативні реальності» (Sheffield Doc/Fest’s Alternate Realities).

 

RealYoung

Дедлайн – 6 грудня

 

Програма, яка дає можливість протягом трьох інтенсивних модулів розвинути документальні проекти для дітей та підлітків.

 

Чільне фото: тренінг для модератор(ок)ів мережі кіноклубів Docudays UA під час березневого фестивалю

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020