Майстерня для документалістів

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО!

 

One World Media, Британська Рада в Україні та Docudays UA запрошують кінодокументалістів надсилати свої проекти для участі у форумі Global Short Docs. 

 

Global Short Docs Forum (GSDF) — нова ініціатива, яка надає унікальну можливість режисерам та режисеркам короткометражних документальних фільмів познайомитися з сучасними цифровими платформами та об'єднати свої зусилля у роботі з ними.

 

Часто кінодокументалістам важко віднайти відповідних замовників та бути в курсі актуальної тематики та стилю проектів, яких шукають зацікавлені платформи. Саме тому Global Short Docs Forum є важливою ланкою для встановлення зв’язків між представниками цифрових платформ та молодими кіноталантами.

 

У результаті конкурсного відбору GSDF обере 16 кінодокументалістів для участі в 4-денному тренінгу в Києві. Режисери та режисерки навчатимуться як вигідно презентувати свої проекти, отримають поради відомих менторів та менторок і зможуть відвідати майстер-класи експертів та експерток кіноіндустрії, а також зустрінуться з представниками цифрових платформ.

 

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ФОРУМ?

 

Для авторів короткометражних документальних фільмів і для цифрових платформ, які шукають нові історії.

 

GSDF підтримує і навчає кінодокументалістів, щоб допомогти їм розповісти ще не втілені історії соціальної, політичної чи культурної тематики. Відбір учасників ґрунтується на професійній кваліфікації авторів, силі історії, персонажів та наданих візуальних матеріалів.

 

Подавати заявки на участь у форумі можуть режисери та режисерки з усього світу. Особливу увагу GSDF приділяє кінематографістам із територій з обмеженим або маловідомим кіновиробництвом, а також меншинам із географічних територій, що мають розвинене медіавиробництво, з метою заохочення до розкриття нових сюжетів і недостатньо висвітлених тем.

 

Для участі у форумі заявники мають вільно володіти англійською.

 

ФОРУМ

 

GSDF — щорічний форум. Перший форум відбувся у 2018 році в Лондоні Дивитися відео — тут.

 

У 2019 році форум відбудеться в Києві у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Відібрані документалісти відвідають 4-денний воркшоп, який включає тренінг із навичок пітчингу, після чого відбудуться зустрічі з представниками цифрових платформ.

 

Витрати на проїзд та проживання покриває Форум.

 

КЛЮЧОВІ ДАТИ

 

Дедлайн подачі заявок: 23 листопада 2018 року.

Оголошення відібраних проектів: 15 січня 2019 року.

Дати проведення GSDF у Києві: 26–29 березня 2019 року.

 

УМОВИ ТА ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ

 

Тривалість майбутніх короткометражних фільмів має бути не більше 30-ти хвилин. До участі розглядаються проекти на стадії виробництва або на фінальних етапах їх розробки. Наявність візуальних матеріалів є обов'язковою.

 

Дивіться Правила й умови та Інформацію про подачу заявок.

 

До розгляду приймаються заявки, подані та оплачені онлайн через платформу One World Media. Спочатку ви повинні створити обліковий запис, зареєструвавшись на платформі. Потім — подати окрему заявку для кожного зі своїх проектів. Заявники можуть подавати будь-яку кількість проектів, але для кожного з них необхідно подати і оплатити окрему заявку.

 

Вартість подачі заявки одного проекту — 25,00 фунтів*.

 

* Завдяки підтримці Британської Ради в Україні, учасники з України, Білорусі, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Естонії, Латвії, Литви, Албанії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Македонії, Чорногорії та Сербії мають можливість подати свою заявку безкоштовно. Від одного заявника безкоштовно може бути подано кілька проектів. Щоб скористатися цією нагодою, будь ласка, створіть обліковий запис на платформі One World Media та надішліть листа на пошту [email protected] зі своїм повним іменем і країною проживання, згадавши в тексті, що Ви бажаєте скористатися безкоштовною подачею заявки від Британської Ради.

 

З питаннями про Форум або подачу заявок звертайтеся за адресою: [email protected].

 

Більше дізнатися про програму можна тут:

 

www.globalshortdocs.com

www.britishcouncil.org.ua

www.docudays.ua

 

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсор форуму у 2019-році — Facebook Journalism Project. Форум проходитиме за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024