Актуальні можливості для документалістів

13 листопада 2018

Тримайте нашу нову добірку можливостей для документальних кінопроектів!

 

Global Short Docs Forum

Дедлайн – 23 листопада

 

One World Media, Британська Рада в Україні та Docudays UA запрошують кінодокументалістів надсилати свої проекти для участі у форумі Global Short Docs! Це унікальна можливість для режисерів та режисерок короткометражних фільмів познайомитися з представниками VOD-платформ та об'єднати свої зусилля в роботі з ними.

 

EURODOC

Дедлайн: 30 листопада

 

Це щорічна навчальна програма, призначена для продюсерів документального кіно, які хочуть вдосконалити свої нинішні проекти та поглибити свої навички в креативному продюсуванні. Складається навчання з трьох однотижневих сесій, що відбуваються в різних країнах.

 

ZagrebDox Pro 

Дедлайн – 1 грудня

 

Це тижневий практичний інтенсив, до участі в якому відберуть 12 проектів. Під час цієї програми будуть не лише семінари з розробки проектів, навчання пітчингувати їх та стратегій пошуку міжнародних партнерів, а також індивідуальні зустрічі з телевізійними редакторами, сейлз-агентами, програмерами фестивалів, продюсерами, дистриб'юторами.

 

OPEN CITY DOCS 

Дедлайн – 21 грудня

 

Міжнародний фестиваль документального кіно оголосив прийом фільмів! До розгляду приймаються коротко-, середньо- та повнометражні неігрові фільми, а також крос-медійні проекти.

 

DOCAVIV 

Дедлайн – 18 січня

 

Найбільший кінофестиваль у Тель-Авіві та єдиний в Ізраїлі фестиваль документальних фільмів, який наступного року відбудеться з 23-го травня по 1 червня. DOCAVIV оголосив прийом фільмів. Тут є кілька конкурсних програм як для повнометражних, так і для короткометражних стрічок.

 

MeetMarket @ Sheffield Doc/Fest 

Дедлайн – 18 січня

 

Відібрані до участі проекти матимуть можливість зустрітися після пітчингу з провідними телерадіомовниками, дистриб'юторами та фондами. А це понад три сотні учасників та учасниць події.

 

Чільне фото: DOCU/КЛАС на фестивалі Docudays UA-2018

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024