Приєднуйтеся до Docudays UA-2019! Абонементи за вигідною ціною

05 лютого 2019

Кінопрем'єри, дискусії з експерт(к)ами та майстер-класи від зірок світової документалістики — цьогорічний Docudays UA знову готує для вас насичений тиждень!

 

Глядачі, які планують присвятити фестивалю максимум часу, можуть купити Абонемент. Його дія поширюється на всі кіносеанси, окрім фестивальних подій, що вимагають окремої реєстрації.

 

До 3-го березня включно абонемент можна придбати за ціною 700 гривень. З 4-го березня ціна абонемента становитиме 900 гривень. Для студентів діє знижка: абонемент можна купити за 500 гривень.

 

Придбати фестивальні абонементи можна на головній сторінці сайту або за посиланням.

 

«Ми прагнемо досягнути максимально гнучкої цінової політики для наших глядачів. І зробити так, аби фестиваль був доступний широкій аудиторії, – коментує програмна директорка фестивалю Вікторія Лещенко. – У нас багато пільг, знижок та бонусів у вигляді безкоштовного входу на низку фестивальних заходів, що має врівноважувати подорожчання квитків та абонементів цього року. Це подорожчання пов’язане насамперед зі збільшенням орендних витрат фестивалю. Адже комунальні тарифи та решта зборів, які сплачують кінотеатри, також зросли. Тому всіляко ангажуємо вас купувати фестивальні Абонементи. Окрім того, що це вигідно, вони будуть зручніші у використанні. Тепер власники Абонементів зможуть резервувати місця на сеанси не тільки в касах, але й онлайн (ця опція стане можливою вже з 14-го березня)».

 

Цього року вартість квитків на всі сеанси фестивалю – 50–90 гривень. Події DOCU/КЛАС, правозахисної програми та «Живої бібліотеки» залишаються безкоштовними. Також ви можете скористатися пільгами або ж отримати професійну акредитацію преси чи кіноіндустрії.

 

Детальніше про всі умови відвідування фестивалю читайте в розділі «КВИТКИ та АКРЕДИТАЦІЇ».

 

Стежте за нашими новинами на сайті та в соцмережах. До зустрічі в березні!

 

Чільне фото: церемонія-відкриття Docudays UA-2018

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022