Індустрійна акредитація

Подати заявку

Docudays UA відкриває індустрійну акредитацію для тих, хто активно працює в документальному кіно в Україні та за кордоном. З індустрійною акредитацією ви отримуєте доступ до лекцій та майстер-класів від провідних європейських фахівців, можливість представити свої проєкти міжнародним гостям фестивалю, а також до всієї кінопрограми фестивалю.

 

ПРОГРАМА ПРОФІЛЬНИХ ПОДІЙ DOCU/ПРО 2021

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW — це шоукейс українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / поствиробництва. Учасники та учасниці представляють міжнародним експерт(к)ам 15-хвилинні відеоуривки майбутніх фільмів. Вже другий рік поспіль Docudays UA організовує шоукейс спільно з Українським інститутом. Цьогоріч Ukrainian Doc Preview відбудеться онлайн 29 березня.

 

MEET PROFESSIONALS — нетворкінгова подія і можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. 

 

TALKS — майстер-класи від провідних міжнародних спеціалістів, які поділяться своїм досвідом у процесах девелопменту проєктів, копродукції, дистрибуції та продажу. 

 

VR DOC LAB — спільно з Academy of Visual Arts Kharkiv цьогоріч розширюємо інструментарій документального кіно і уперше опановуємо майстерність у створенні VR-фільмів. Лектор(к)ами будуть провідні європейські спеціаліст(к)и з VR-виробництва. Ми зосередимося на головних етапах створення VR-фільмів: VR-сторітелінг, технічні засоби та інструменти втілення VR-фільму, продюсування, фінансування, промоція та дистрибуція VR-фільмів. Організатор лабораторії: Academy of Visual Arts KharkivПартнери проєкту: VR HAM! (Гамбург) INVR.SPACE, NowHereMedia (Берлін), Docudays UA (Київ). За підтримки House of Europe.

 

АКРЕДИТАЦІЯ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати доступ до ексклюзивної події індустрійної платформи: перегляд шоукейсу UKRAINIAN DOC PREVIEW онлайн.
  • Записатися на індивідуальні зустрічі з експерт(к)ами MEET PROFESSIONALS онлайн. Усі власники/-ці акредитації отримають на електронну пошту лист з інформацією про реєстрацію та графік зустрічей. Зверніть увагу, що записатися на MEET PROFESSIONALS зможуть лише ті, хто має документальний проєкт на будь-якій стадії виробництва.
  • Отримати доступ до майстер-класів DOCU/ПРО TALKS від провідних спеціалістів/-ок міжнародної індустрії, які поділяться досвідом успіхів та поразок у створенні документальних проєктів і копродукції, а також розкажуть про секрети ефективних стратегій промоції, маркетингу та продажів документальних фільмів.
  • Мати доступ до всіх фільмів фестивалю.
  • Отримати індустрійний онлайн-гід з описом усіх подій та короткими біографіями експертів та експерток.
  • Через онлайн-кабінет отримати доступ до нашого списку ‘Who Is Here’ з контактами усіх «віртуальних» гостей та експертів DOCU/ПРО в цьому році.
  • Отримати сувенірний пакет Docudays UA-2021 доставкою кур’єром.

 

ЦІНИ*

  • Ціна «рання пташка» — 800 грн (18 січня — 31 січня 2021 року).
  • Звичайна ціна — 1000 грн (1 лютого —12 березня 2021 року).

*Окремо наша команда сконтактує з власниками та власницями акредитації-2020, з якими через перенесення фестивалю було погоджено особливі умови щодо знижки на акредитацію.

 

УМОВИ ПОДАННЯ

 

Індустрійну акредитацію можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб’ютор(к)и, фестивальні відбірники/-ці, студент(к)и кіновишів й усі, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 

 

Щоб подати заявку на індустрійну акредитацію, заповніть, будь ласка, АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ. Будь ласка, використовуйте логін та пароль попередніх років, якщо ви вже маєте акаунт на FILMCHIEF.

 

Кінцевий термін подання заявки — 12 березня 2021 року.

 

У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/PRO або вашої акредитації пишіть на електронну адресу Вікторії Хоменко, координаторки DOCU/PRO: industry@docudays.ua.18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26 – 
березня
4
квітня 2021