Індустрійна акредитація

Docudays UA відкриває індустрійну акредитацію для тих, хто активно працює у сфері документального кіно в Україні та за кордоном 


Цього року індустрійна секція DOCU/ПРО представить серію лекцій і круглих столів від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділяться власним досвідом у процесах розвитку проєктів, дистрибуції та продажу, промокампаній. Цьогоріч спробуємо проаналізувати, які зміни відбулися в українській індустрії документального кіно за останній рік, і зрозуміти разом із вами, як нам всім рухатися далі. Щодня впродовж фестивалю відбуватимуться події, які будуть відкриті для всіх власників/-ць індустрійної акредитації.

 

АКРЕДИТАЦІЯ DOCU/ПРО ДАЄ ЗМОГУ

  • Отримати доступ до серії щоденних лекцій, майстер-класів і зустрічей від провідних спеціалістів/-ок міжнародної та української індустрії. Детальна програма буде опублікована у травні.

  • Отримати доступ до фільмів фестивалю та фестивальних подій (скористатися цим доступом зможуть ті, хто планує відвідати фестиваль у Києві та / або скористатися доступом до лімітованої програми фільмів онлайн-кінотеатру DOCUSPACE в межах території України).

  • Отримати квиток на церемонію відкриття ювілейного Docudays UA-2023 (обмежена кількість).

ЦІНИ

  • Ціна «рання пташка» — 850 грн (19 квітня – 18 травня 2023 року).

  • Звичайна ціна — 1200 грн (19 травня – 25 травня 2023 року).

 

УМОВИ ПОДАННЯ

 

Індустрійну акредитацію можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб'ютор(к)и, фестивальні відбірники/-ці, студент(к)и кіновишів й усі, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 

 

Цього року події DOCU/ПРО заплановані в гібридному форматі. 


У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/ПРО або вашої акредитації — пишіть на електронну адресу: [email protected].

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024