Індустрійна акредитація

Під час фестивалю індустрійна платформа DOCU/ПРО об'єднує українських та міжнародних кінопрофесіоналів/-ок для підтримки, співфінансування та розповсюдження креативної документалістики. З індустрійною акредитацією ви отримаєте можливість представити свої проєкти міжнародним експерт(к)ам Docudays UA-2020, а також приєднатись у якості спостерігача до першого українського онлайн-пітчингу.

 

АКРЕДИТАЦІЙНИЙ БЕЙДЖ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати доступ до подій Індустрійної платформи: перегляд вебінарів та пітчингу UKRAINIAN DOC PREVIEW Online та MEET PROFESSIONALS Online (за попередньою реєстрацією).
  • Записатися на індивідуальні зустрічі з експерт(к)ами MEET PROFESSIONALS Online. Усі власники/-ці акредитації отримають на електронну пошту лист з інформацією про реєстрацію та графік зустрічей.
  • Відвідати вебінар з фінансування документального кіно (спеціальна подія 13-го квітня).

  • Отримати Індустрійний гід з описом всіх подій та короткими біографіями експертів та експерток.

  • через онлайн-кабінет отримати доступ до нашого списку ‘Who Is Here’ з контактами усіх «віртуальних» гостей та експертів DOCU/ПРО в цьому році.

  • Отримати доставкою кур'єром сувенірного пакету Docudays UA-2020.
  • Отримати знижку 20% на Індустрійну Акредитацію Docudays UA-2021 в наступному році.

Індустрійна акредитація надається режисер(к)ами продюсер(к)ам, кінематографіст(к)ам, дистриб’ютор(к)ам, фестивальними відбірниками й усіма, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. Придбати акредитацію можна було до 9-го березня 2020 року.


У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/PRO або вашої акредитації пишіть на електронну адресу Олександри Кравченко, координаторки DOCU/PRO sasha.kravchenko@docudays.ua.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021