Індустрійна акредитація

Docudays UA відкриває індустрійну акредитацію для тих, хто активно працює в документальному кіно в Україні та за кордоном. З індустрійною акредитацією ви отримуєте доступ до лекцій та майстер-класів від провідних європейських фахівців, можливість представити свої проєкти міжнародним гостям фестивалю, а також до всієї кінопрограми фестивалю.

 

ПРОГРАМА ПРОФІЛЬНИХ ПОДІЙ DOCU/ПРО 2021

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW — це шоукейс українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / поствиробництва. Учасники та учасниці представляють міжнародним експерт(к)ам 15-хвилинні відеоуривки майбутніх фільмів. Вже другий рік поспіль Docudays UA організовує шоукейс спільно з Українським інститутом. Цьогоріч Ukrainian Doc Preview відбудеться онлайн 29 березня.

 

MEET PROFESSIONALS — нетворкінгова подія і можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами документального кіно, отримати консультації щодо власних проєктів та налагодити професійні контакти. 

 

TALKS — майстер-класи від провідних міжнародних спеціалістів, які поділяться своїм досвідом у процесах девелопменту проєктів, копродукції, дистрибуції та продажу. 

 

VR DOC LAB — спільно з Academy of Visual Arts Kharkiv цьогоріч розширюємо інструментарій документального кіно і уперше опановуємо майстерність у створенні VR-фільмів. Лектор(к)ами будуть провідні європейські спеціаліст(к)и з VR-виробництва. Ми зосередимося на головних етапах створення VR-фільмів: VR-сторітелінг, технічні засоби та інструменти втілення VR-фільму, продюсування, фінансування, промоція та дистрибуція VR-фільмів. Організатор лабораторії: Academy of Visual Arts KharkivПартнери проєкту: VR HAM! (Гамбург) INVR.SPACE, NowHereMedia (Берлін), Docudays UA (Київ). За підтримки House of Europe.

 

АКРЕДИТАЦІЯ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати доступ до ексклюзивної події індустрійної платформи: перегляд шоукейсу UKRAINIAN DOC PREVIEW онлайн.
  • Записатися на індивідуальні зустрічі з експерт(к)ами MEET PROFESSIONALS онлайн. Усі власники/-ці акредитації отримають на електронну пошту лист з інформацією про реєстрацію та графік зустрічей. Зверніть увагу, що записатися на MEET PROFESSIONALS зможуть лише ті, хто має документальний проєкт на будь-якій стадії виробництва.
  • Отримати доступ до майстер-класів DOCU/ПРО TALKS від провідних спеціалістів/-ок міжнародної індустрії, які поділяться досвідом успіхів та поразок у створенні документальних проєктів і копродукції, а також розкажуть про секрети ефективних стратегій промоції, маркетингу та продажів документальних фільмів.
  • Мати доступ до всіх фільмів фестивалю.
  • Отримати індустрійний онлайн-гід з описом усіх подій та короткими біографіями експертів та експерток.
  • Через онлайн-кабінет отримати доступ до нашого списку ‘Who Is Here’ з контактами усіх «віртуальних» гостей та експертів DOCU/ПРО в цьому році.
  • Отримати сувенірний пакет Docudays UA-2021 доставкою кур’єром.

 

ЦІНИ*

  • Ціна «рання пташка» — 800 грн (18 січня — 31 січня 2021 року).
  • Звичайна ціна — 1000 грн (1 лютого —12 березня 2021 року).

*Окремо наша команда сконтактує з власниками та власницями акредитації-2020, з якими через перенесення фестивалю було погоджено особливі умови щодо знижки на акредитацію.

 

УМОВИ ПОДАННЯ

 

Індустрійну акредитацію можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб’ютор(к)и, фестивальні відбірники/-ці, студент(к)и кіновишів й усі, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 

 

Прийом заявок завершено.

 

У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/PRO або вашої акредитації пишіть на електронну адресу Вікторії Хоменко, координаторки DOCU/PRO: industry@docudays.ua.19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022