string(4) "news" Глядацькі дні на фестивалі! — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Глядацькі дні на фестивалі!

20 березня 2019

Лишилися лічені дні до початку фестивалю. Ми підготували для вас хітові прем’єри, дві програми українських фільмів, VR-CINEMA, ексклюзивну програму RIGHTS NOW! та особливу «Зміни це! Лабораторія впливу для активістів та документалістів», а також запросили неймовірних гостей та лекторів у традиційній майстерні DOCU/КЛАС і потужній індустрійній платформі DOCU/ПРО. А ще 2 дні суто глядацької насолоди перегляду фестивальних фільмів нон-стоп – 29 та 30 березня!

 

У кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) уже традиційно можна буде подивитися фільми-переможці фестивалю, а також фільми з програми DOCU/ХІТИ, DOCU/АРТ, МЕРЕЖА й українські стрічки.

 

Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40) стане затишним місцем для продовження перегляду в глядацькі дні українських фільмів з програми DOCU/ХІТИ. Також уперше Docudays UA проведе глядацькі дні та покаже фільми і в районних кінотеатрах Києва. Під час 29 і 30 березня фільми можна буде подивитися в кінотеатрі «Boomer» (вул. М. Лаврухіна, 4) та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм» («Київська Русь», «Факел», «Дніпро», «Лейпциг», Кінотеатр ім. Тараса Шевченка). Тут також будуть покази двох українських фільмів з програми DOCU/ХІТИ та фільмів з програми DOCU/ЮНІСТЬ.

 

Насичений фестивальний тиждень відбудеться цьогоріч на 15 локаціях з 22-го до 30-го березня включно. Квитки вже можна придбати онлайн.

 

Зверніть увагу, що у глядацькі дні 29 та 30 березня перевагами фестивальних абонементів та акредитацій ви зможете скористатися лише у кінотеатрах «Жовтень» та «Ліра».

 

Чільне фото: Docudays UA

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020