Зустрічайте гарячі онлайн-прем’єри на DOCU/SPACE!

24 липня 2019

Сучасна подорож до української лінії фронту, нове переосмислення Дня Перемоги та Сергій Жадан з проектом «Розділові» – три потужні документальні історії, які можна подивитися у вільному доступі нашої онлайн-платформи.

 

«Вальс Алчевськ» – дебютна повнометражна робота режисера та оператора Вадима Ількова. У травні 2014-го року проект «роздІловІ» приїхав в Алчевськ на запрошення місцевих активістів, які займалися ревіталізацією маєтку Мсциховського. Це дуже тонка й глибока фіксація того, що відбувалося тоді на Донбасі через спостереження за роботою мистецького колективу за участі Сергія Жадана, акордеоніста Олексія Ворсоби та тріо Port Mone й Ольги Михайлюк. Нині Вадим Ільков працює над фільмом-концертом «Розділові Наживо», в якому буде закарбовано візуальне мистецтво, поезію, музику проекту «роздІловІ». Зйомки відбудуться в останній день липня.

 

Також дебют «Війна химер» Анастасії та Марії Старожицьких позаторік об’їздив Україну разом із фестивальними DOCU/ХІТами. Стрічка – переосмислення власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької. Це подорож до лінії фронту зруйнованими містами та спроби спільного життя двох закоханих опісля Іловайського котла.

 

Ще одна онлайн-прем’єра, яку також можна подивитися на DOCU/SPACE, – короткометражний фільм «Вихідний» Жанни Максименко-Довгич. По суті, це cпостереження за тим, як переоцінюється історія. День Перемоги, cвято, яке колись об’єднувало покоління, сьогодні стає просто вихідним. Для кожного – своїм.

 

Чільне фото: кадр з фільму «Вальс Алчевськ»

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022