Global Short Doc Forum оголошує фіналістів

01 лютого 2019

Отримавши напрочуд різноманітні заявки з усіх куточків планети, раді оголосити імена 16 режисерів та режисерок, відібраних для участі в другому Global Short Docs Forum!

 

Еліза Беніна - Латвія

Ізабель Кокерелл - Великобританія

Леся Дяк - Україна

Ангус Дансір - Великобританія

Альба Джарамілло - Колумбія/США

Кетевані Капанадзе - Грузія

Оуен Кін - Великобританія

Таїсія Кутузова - Україна

Андре Ларссон - Швеція

Денис Лукошкін - Україна

Даміола Онафува - Нігерія

Роксі Рейвені - Великобританія

Лара Тейлор - Південна Африка

Юе Ву - Китай

Лесь Якимчук - Україна

Юрій Юдін - Україна

 

Створений для налагодження зв’язків між цифровими платформами та документаліст(к)ами короткометражних фільмів, Форум спрямовуватиме й навчатиме цю групу талановитих режисерів та режисерок, допомагаючи їм робити нові кроки у своїй кар’єрі.

 

Відтак, керуючись цілями One World Media сприяти автор(к)ам з різних країн, аби вони могли розповісти свої унікальні маловідомі історії, Форум підтримує таланти з усього світу: від Колумбії до Китаю, від Нігерії до України.

 

Цьогоріч Форум відбудеться з 26-го по 29-те березня в Києві під час Docudays UA. Протягом 4-денного воркшопу відібрані документаліст(к)и матимуть шанс навчатися в експертів та експерток кіноіндустрії, будувати свою мережу нових знайомств і, зрештою, презентувати власні ідеї проектів представникам та представницям цифрових платформ.

 

Дізнатися більше про Global Short Docs Forum можна на сайті — globalshortdocs.com.

 

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсором форуму у 2019-му році є Facebook Journalism Project. Форум відбуватиметься за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022