Дякуємо усім за Docudays UA-2019!

08 квітня 2019

Дорогі друзі, колеги та партнери!

Ми щиро вдячні за Вашу підтримку Docudays UA!

 

Увесь фестивальний тиждень ми досліджували, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають, які загрози в собі таять. А також дискутували про нове осмислення концепції прав людини онлайн.

 

Ми показали 76 фільмів з 38 країн світу. Дивитися розумне кіно в кінотеатри «Жовтень», «Київ», «Ліра» до нас прийшли понад 22 000 глядачів. А наприкінці фестивалю ми влаштували два глядацьких дні у районах Києва: в кінотеатрі «Boomer» та в мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм». Близько 2000 шанувальників фестивалю взяли участь у заходах правозахисної платформи RIGHTS NOW! у креативному просторі IZONE. Близько 200 людей вдягали шоломи віртуальної реальності, щоб пройтися по вулиці Інститутській у розпал боїв Революції гідності, пережити 20 хвилин непорушності в ліжку людини, хворої на синдром хронічної втоми. Такі проекти роблять нас ближчими один одному, а проблеми іншого - зрозумілішими.

 

Цей успіх був би неможливий без вашої підтримки. Ми пишаємося таким результатом нашої співпраці та сподіваємося на подальше партнерство та нові успіхи в майбутньому. У нашої команди вже є багато цікавих нових ідей, які здивують і порадують вас. Уже цієї осені регіональні координатори фестивалю та керівники кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA проведуть у 220 містах і селах України розпочату на фестивалі кампанію «Як протидіяти кібербулінгу та кібергрумінгу». Ми прощаємося ненадовго, незабаром знову запросимо вас у кінотеатри та лекторії.

 

Щиро,

команда Docudays UA

 

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021