string(4) "news" MEET PROFESSIONALS! Індивідуальні зустрічі з міжнародними кінопрофесіоналами — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

MEET PROFESSIONALS! Індивідуальні зустрічі з міжнародними кінопрофесіоналами

18 лютого 2019

Останні кілька років ми працюємо над розвитком нашої індустрійної платформи і цьогорічні нові MEET PROFESSIONALS є можливістю для режисерів/-ок та продюсерів/-ок знайти унікальні партнерства для своїх кінопроектів.

 

MEET PROFESSIONALS — це індивідуальні зустрічі з відбірниками міжнародних фестивалів, продюсер(к)ами, представниками іноземних сейлз-агентств та фондів. Карлові Вари, DOK Leipzig, Visions du Réel, Beldocs, Sheffield Doc/Fest, One World, Краківський кінофестиваль... Записатися на зустрічі з представниками й представницями цих потужних кіноплатформ зможуть ті, хто матиме індустрійну акредитацію.

 

Уже традиційно індустрійну платформу фетивалю відвідають Кенан Алієв та Сєрґєй Трофімов – представники незалежної російськомовної онлайн-платформи «Current Time»; Бріджид О’Шіа, яка вже котрий рік поспіль очолює потужну індустрійну платформу DOK Leipzig, та Мелані де Вохт, яка працює у фонді «Берта» при IDFA, який щорічно підтримує понад 600 документальних проектів та кіноорганізацій в Африці, Азії, Східній Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці; Ясмін Басік – менеджерка програм фестивалю Visions du Réel, що активно підтримує авторське експериментальне документальне кіно.

 

Цього року до нас приїдуть фестивальні програмерки Селін Мура (RIDM – єдиний кінофестиваль у Квебеку, присвячений креативному документальному кіно) та Клаудія Мачі (Festival dei Popoli). А також Мартін Горина – менеджер програм Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, продюсерка Краківського кіноринку та індустріальної платформи Краківського кінофестивалю Барбара Орліч-Щипула, голова індустріальної програми фестивалю Beldocs Джем Озтюфекчі, менеджерка кінопрограм у британському Sheffield Doc/Fest Сара Доусон та голова відомого Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини One World Ондрей Каменіцький!

 

Записатися на індивідуальні зустрічі можна буде також до польської продюсерки Малґожати Старонь (серед її творчого доробку відомий фільм «Брати» Войцеха Староня) та менеджера з продажів і придбань у Cinephil Олів’є Турно (до фільмів, з якими нещодавно працювала Cinephil, належить «Віддалений гавкіт собак» Сімона Леренґа Вільмонта). А також до Стефана Ріґе, який створив французьку Andana Films – міжнародну компанію з продажу, що спеціалізується на незалежному документальним кіно.

 

На фестивалі також буде продюсерка Лейла Дедіч на Al Jazeera Balkans, Марта Дужбабель – голова документальних замовлень на польському телебаченні TVP та Андреа Словакова, яка курує програми експериментального документального кіно та міжнародну конференцію, присвячену дистрибуції документального кіно в Їглаві.

 

Детально про інші можливості акредитаціїї – тут.

Більше про наших фестивальних гостей – тут.

 

Чільне фото: Docudays UA

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020