string(4) "news" Зустрічайте нову програмну директорку Docudays UA — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Зустрічайте нову програмну директорку Docudays UA

31 січня 2019

Упродовж 16-ти років команда Docudays UA разом з Геннадієм Кофманом – програмним директором та одним із засновників фестивалю – натхненно створювали цивілізацію документального кіно в Україні. А нині відомий продюсер Геннадій Кофман вирішив більше уваги приділити створенню фільмів. Геннадій залишається працювати в правлінні й у Відбірковому комітеті фестивалю. А на посаді нової програмної директорки ми раді вітати нашу колежанку Вікторію Лещенко, яка долучилася до команди Docudays UA у 2010-му році й упродовж 9-ти років працювала програмною координаторкою – передивлялася по 500–700 фільмів щороку й відбирала кращі для програми фестивалю.

 

«Вибачте за пафос, але мені здається, що найголовніше – це унікальна команда, без якої нічого не склалося б, дивовижний глядач і найкращі доки, які ми щовесни привозимо до України. Колись я сподівався, що ми зможемо показувати фільми Мандрівного фестивалю хоча б у 20–25 містах і селищах країни. Сьогодні фестиваль демонструє їх майже у 250 населених пунктах. Я мріяв, що ми відкриємо приблизно 30 кіноклубів Docudays UA. Наразі їх працює понад 200. Звісно, деякі напрями лише зароджуються. Будуть потрібні грандіозні зусилля, аби все розвивалося та досягло бажаного рівня. Тут і індустріальна платформа, і українська програма, і промоція української документалістики за кордоном», – розповідає Геннадій Кофман в інтерв’ю виданню MOVIEGRAM.

 

«Docudays UA створювалося й працює як горизонтальне товариство друзів і знайомих. Зараз ми прагнемо зберегти цей дух дружнього кола і розвинути фестиваль інституційно, тож нині - в процесі реорганізації. Думаю, багато в чому це й моє завдання», – резюмує Вікторія Лещенко.

 

Повний текст інтерв’ю з Вікторією Лещенко та Геннадієм Кофманом читайте за посиланням.

 

Чільне фото: Malinovska JU

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020