Docudays UA вручить спеціальну нагороду «Rights Now!». Зустрічайте нашe журі!

14 лютого 2019

Docudays UA започатковує нагороду «Rights Now!». Тепер з усіх програм фестивалю буде номіновано десять фільмів, що розповідають про захист прав людини.

 

«Rights Now!» – це нагорода, яка вручається на Docudays UA креативному документальному кіно, що спостерігає та аналізує сучасний світ і робить визначний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність. Приз супроводжується грошовою премією в 1500 євро.

 

Переможця в цій номінації обере наше спеціальне журі: Дар’я Свиридова, Йон Маноле та Расул Джафаров. Правозахисниця Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Дар’я Свиридова у 2018 році отримала Національну правозахисну премію за особливий внесок у правозахисну сферу. Йон Маноле – виконавчий директор провідної молдовської організації захисту прав людини Promo-LEX, а Расул Джафаров – активіст та керівник відомих правозахисних кампаній у Азербайджані.

 

Один з фільмів, номінованих на нагороду «Rights Now!», отримає приз від «Current Time», незалежної російськомовної онлайн-платформи. Нагорода складатиме 3000 доларів і засвідчить унікальний талант режисера чи режисерки, що у своєму фільмі надихає на зміни.

 

Чільне фото: церемонія нагородження Docudays UA-2018

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020