Зустрічайте Студентське журі Docudays UA!

28 лютого 2019

Цього року ми отримали близько півсотні заявок до Студентського журі! І раді познайомити вас з п’ятьма учасниками та учасницями нашого журі, які оберуть свого фаворита серед усіх конкурсних програм Docudays UA.

 

Яна Здіорук нині навчається на магістерській програмі Українського Католицького Університету «Права людини» у Львові: «Для мене як майбутнього правника Docudays UA – це унікальна можливість почути та побачити, що болить та хвилює людей. Це можливість зіставити «букву закону» та реальність. Поспілкуватись з тими, хто вірить, що права людини мають бути не ілюзією, а реальністю».

 

Режисер та сценарист Юрій Поліщук нині є студентом двох вузів – кафедри історії мистецтв у Національноу університеті ім. Тараса Шевченка та курсу «Auteur» у датському Højskolen Snoghøj: «Разом з Docudays UA я хочу зануритися в дискурс українських та іноземних авторів, які представлятимуть на фестивалі свої фільми. Це безпосередньо співвідноситься з моєю сферою інтересів – чи то в музейній роботі, чи то в кіномистецтві, чи в інших культурно-мистецьких царинах, ми говоримо про схожі, часто одні й ті самі теми, просто говоримо про це різною мовою, використовуючи різні медіуми».

 

Відеографиня та фотожурналістка Іринка Громоцька навчається у львівській Школі журналістики УКУ: «Мені відомо, що стоїть за “красивою картинкою”, знаю зсередини процес створення візуального матеріалу, можу оцінити кількість роботи, вкладеної в кадр, і завжди звертаю увагу на деталі, такі як монтаж, рух камери, кольори. Тому готова разом з Docudays UA зануритися в історії героїв фільму!»

 

Тарас Співак навчається на культурології в Києво-Могилянській академії: «Участь у журі прямо співвідноситься із моїм академічним інтересом. Я вивчаю іранське кіно, основним тропом якого є поєднання документальних та ігрових елементів. Для мене це чудова можливість краще вдивитися у втілення документального та побачити нові стрічки українських режисерів.».

 

Євгенія Задорожна – студентка магістерської програми «Соціально-правозахисна журналістика» в Інституті журналістики КНУ: «У ролі журі для мене важливо зрозуміти, як документалістика може донести до аудиторії філософію прав людини. І попри все, мені цікава "маленька людина" в кіно, яке робить її видимою, її голос почутим, а життя значущим».

 

Цього року Docudays UA стартує 22 березня. Незабаром буде опублікований увесь розклад показів та заходів фестивалю. Стежте за нашими анонсами на сайті та в соцмережах!

 

Чільне фото: Docudays UA

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024