string(4) "news" Актуальні можливості для документалістів/-ок — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Актуальні можливості для документалістів/-ок

14 січня 2020

З початком року разом з натхненними планами та резолюціями приходять і нові дедлайни! Пропонуємо добірку актуальних можливостей для документалістів та документалісток.

 

Thessaloniki Pitching Forum


Thessaloniki Pitching Forum – це платформа для пошуку співпродукції та співфінансування від Фестивалю документального кіно в Салоніках. До участі в ній запрошують повнометражні документальні стрічки, телевізійні документальні фільми та роботи, що працюють з новими медіа, як-от VR, AR тощо. Учасники/-ці платформи матимуть можливість обговорити свій проєкт та отримати фідбек під час дводенного семінару, що включає підготовку до пітчингу від досвідчених міжнародних т’юторів/-ок, а також участь в одноденній пітчинговій сесії та індивідуальні зустрічі з фахівцями/-чинями галузі, які відповідають проєктам.

 

Дедлайн: 20 січня


Фестиваль goEast


Триває прийом заявок до Фестивалю центрально- та східноєвропейського кіно goEast, що відбуватиметься цьогоріч удвадцяте у Вісбадені, Німеччина, з 5 до 11 травня включно. Наразі в межах фестивалю можна податися на участь у кількох програмах – це головна конкурсна кінопрограма goEast, OPEN FRAME AWARD для VR-проєктів та освітня лабораторія EAST-WEST TALENT LAB для молодих режисерів та режисерок документального кіно.

 

Дедлайни:

15 січня – Конкурсна кінопрограма goEast

15 лютого – OPEN FRAME AWARD

5 березня – EAST-WEST TALENT LAB

 

dok.incubator


dok.incubator запрошує до участі монтажерів/-ок, режисерів/-ок та продюсерів/-ок на шестимісячний семінар, що проходить під керівництвом міжнародних викладачів та викладачок. Окрім інтенсиву з монтажу та розроблення проєкту, індивідуального та фахового фідбеку від представників/-ць ключових фестивалів та сейлз-агентів/-ок, вісім команд-учасниць dok.incubator матимуть можливість сформувати власну маркетингову та дистрибуційну кампанії.

 

Дедлайн: 29 січня 


DOX:ACADEMY CLASSES


DOX:ACADEMY CLASSES – чотири інтенсивні курси, що відбуваються в межах кінофестивалю в Копенгагені CPH:DOX з 23 до 27 березня 2020 року включно. Це чотири дні групових обговорень, ексклюзивних зустрічей з гостями фестивалю та спеціальних вечірніх показів. ACADEMY CLASSES пропонують чотири напрями, на які можна податись: F:ACT (журналістика/документалістика/активізм), CRITICS (написання текстів про документальні проєкти), SCIENCE (наука/дослідження/документалістика), HYBRID (мистецтво/антропологія).

 

Дедлайн: 30 січня


UKRAINIAN DOC PREVIEW


Docudays UA приймає заявки від повнометражних документальних проєктів, що перебувають на стадії виробництва/постпродукції, для презентації перед групою відбірників/-ць фестивалів і представників/-ць міжнародних фондів, сейлз-компаній та бродкастерів. Після презентації на Docudays UA-2020 відбуваються індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами з детальнішим спілкуванням щодо кожного проєкту.

 

Дедлайн: 3 лютого


18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020