RIGHTS NOW! Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи?

14 жовтня 2021

Як відстояти своє право на безпечні та гідні пологи? 27 жовтня о 19:00 у межах програми 18 Мандрівного Docudays UA поговоримо про порушення прав під час вагітності та пологів через особисту історію Олександри, яка зіткнулася з цією проблемою під час вагітності. Дискусія відбудеться дотично до показу фільму «Невидимі» на docuspace.org та запуску кампанії ГО «Докудейз» «Разом — за безпечні пологи!».

 

У 2015-му році ГО «Природні Права Україна» запитала в українських жінок, які з їхніх прав найчастіше порушуються під час вагітності та пологів. Як наслідок, жінки вказали на недостатню поінформованість, корупцію, психологічний тиск, недотримання приватності, обмеження партнерських пологів, дискримінацію тощо.  

 

На жаль, не всі майбутні матері та батьки знають, як захистити свої права і куди звертатися у разі порушень. Учасники/-ці дискусії допоможуть дізнаватися майбутнім матерям і батькам про їхні права під час вагітності та пологів та розповість про те, як захистити себе в разі будь-яких порушень. А також пояснять, чому безпека під час пологів — це питання, яке стосується кожного та кожної.

Спікер(к)и:
Євгенія Кубах
, експертка, співзасновниця ГО «Природні права Україна»;

Роман Ворона, лікар, акушер-гінеколог КНП «Академія здоров'я людини»;

Олександра Камінська, мама двох дітей; 

Майя Мартіняк, режисерка, творча продюсерка документального кіно.  

 

Модерує розмову Ксенія Шиманська, директорка Правозахисного департаменту ГО «Докудейз».

Переглянути дискусію можна буде за посиланням.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022