Готуємося до старту Мандрівного Docudays UA!

25 серпня 2021

У середині серпня, напередодні початку Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який є традиційним продовженням березневого Docudays UА, регіональні координатор(к)и та менеджерська команда ГО «Докудейз» зібралися на спільному стратегічному плануванні та семінарі. Цього року вже вдруге Мандрівний фестиваль розпочнеться у вересні та пройде в комбінованому форматі, залучаючи як онлайн-майданчики, так і публічні простори.


Протягом трьох днів стратегічної сесії учасники/-ці аналізували реалізоване, прогнозували тенденції наступного року, ділилися досвідом проведення заходів онлайн, планували просвітницькі події та кінопокази, презентували ідеї культурного проєкту Мандрівного Docudays UA. А під час сесій щорічного семінару досліджували використання гендерного підходу до організації подій і важливість дотримання засад доброчесності, вчилися розпізнавати мову ворожнечі, планували заходи в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE, знайомилися з правозахисною кампанією ГО «Докудейз» «Разом  за безпечні пологи!»,  нововведеннями у проведенні моніторингу заходів та, звісно, дивилися кіно.

Зараз мережа Мандрівного фестивалю налічує 43 провідні громадські організації, які працюють у 21 області України.


Нагадуємо, що Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня. 

 

Глядачі у найвіддаленіших селах та містечках цього року навіть під час карантину та пандемії матимуть можливість побачити найактуальнішу світову та вітчизняну документалістику, зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

 

Розклад онлайн та офлайн подій незабаром з'явиться на сайті Мандрівного Docudays UA. Слідкуйте за оновленнями.

 

Фото: Олександр Корняков

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022