Чому їм не байдуже? Як екоактивні українці змінюють наше життя

12 липня 2021

«Кіноклубне літо на DOCUSPACE» триває! З нагоди показу документальних стрічок «Вийшло з моди» та «Нульовий вплив» 15 липня о 19:00 запрошуємо на онлайн-дискусію Rights Now! «Чому їм не байдуже? Як екоактивні українці змінюють наше життя»

Харчуватися свіжими органічними продуктами, відпочивати в чистих зелених зонах, носити одяг із натуральних тканин, які не шкодять здоров'ю та довкіллю. Описана на перший погляд утопія щодня втілюється в життях реальних людей навколо нас. Саме вони поділяться досвідом та розкажуть, як стати більш екосвідомим/-ою.

 

Ветеран АТО, переселенець із Донецька Богдан Чабан об'єднав українських фермерів і заснував екологічний стартап. Підприємець розкаже, як, не маючи власного городу, споживати екологічно чисті продукти та отримувати їх без пластикової упаковки.

 

Українська дизайнерка Яна Червінська запустила першу українську платформу свідомої моди Sustainable Fashion Pad. Яна розповість, що таке sustainable fashion (з англ. — стійка мода), чим модна індустрія шкодить довкіллю та що таке ідеальне споживання.

 

Вікторія Костюк, голова ГО «Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН», розкаже, як перетворити занедбану ділянку в селі на квітучий оазис для всієї громади.

 

Модеруватиме розмову журналістка Анастасія Іванцова.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022