Civil Pitch 2.0 підтримав Goethe Institut

30 листопада 2022
Goethe-Institut долучився до фінансування документальних короткометражних стрічок проєкту Civil Pitch 2.0 — кожна з чотирьох команд-переможниць отримала додаткові кошти розміром 2 500 євро.

Goethe-Institut — культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі та підтримує міжнародну культурну співпрацю; багаторічний партнер ГО «Докудейз», що долучився до проєкту Civil Pitch 2.0 зі створення документальних фільмів, які наближають перемогу, — як фінансовий донор. Грант на суму 10 000 євро був розподілений між чотирма переможцями та переможницями Civil Pitch 2.0, обраними в березні 2022 року міжнародним журі. Кожен з проєктів отримав додаткове фінансування розміром 2 500 євро.

Civil Pitch 2.0 — це проєкт ГО «Докудейз», задуманий та реалізований за підтримки та у партнерстві з програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE). Конкурс проєктів документальних короткометражних стрічок (до 15 хв.) на актуальні для громадянського суспільства України теми був оголошений у січні 2021 року. Через повномасштабне воєнне вторгнення Російської Федерації на територію України, конкурсну програму Civil Pitch 2.0 довелося змінити, скоротивши пітчинг і воркшопи для учасників/-ць проєкту під керівництвом міжнародних та українських менторів/-ок. Команда проєкту отримала 150 заявок, з яких журі обрало 4 проєкти, що отримали гранти розміром 250 000 гривень на виробництво фільмів.

Переможцями «Civil Pitch 2.0. Кіно, що наближає перемогу» стали проєкти: «Армійська» режисера Павла Дорогого — літопис підземного «міста-укриття», облаштованого на однойменній харківській станції метро в перші місяці повномасштабного вторгнення.

«Гості з Харькова, пароль “КонХфета”» режисерки Галини Лавринець — соціально-побутова трагікомедія про зіткнення світоглядів у селі Козубівка Полтавської області.

«Під крилом ночі» режисерки Лесі Дяк — тендітна історія дорослішання на тлі випробувань, які принесли війна та вимушена еміграція.

«Робототехніка у шахтарському містечку» режисерки Анастасії Тихої, за ідеєю активістки Ганни Теличко. Це фільм про неймовірну стійкість родини Теличків із Донеччини, яка, вдруге за 8 років втративши домівку, попри все веде дитячий клуб з робототехніки до перемоги у Всесвітній олімпіаді.

Наразі, за підтримки USAID/ENGAGE та Goethe-Institut, ці стрічки перебувають на активній фазі виробництва, у співпраці з міжнародними та українськими ментор(к)ами. Прем’єра стрічок-переможниць Civil Pitch 2.0 запланована на 20 Docudays UA у 2023 році.
_____
Civil Pitch 2.0 представлений ГО «Докудейз» у межах проєкту «Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст Civil Pitch 2.0 є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів/-ок і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
20 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 2 — 8 
червня 2023
Делегація кінематографістів/-ок з України на Берлінале-2023
Новини
02 лютого 2023
Делегація кінематографістів/-ок з України на Берлінале-2023
Новини
02 лютого 2023
Розпочинаємо прийом фільмів на 20 Docudays UA
Новини
30 січня 2023
Розпочинаємо прийом фільмів на 20 Docudays UA
Новини
30 січня 2023
Програма «Made in» на кінофестивалі Hot Docs-2023 буде присвячена філ…
Новини
26 січня 2023
Програма «Made in» на кінофестивалі Hot Docs-2023 буде присвячена фільмам з України
Новини
26 січня 2023
Зустрічайте ювілейний 20 Docudays UA у червні
Новини
19 січня 2023
Зустрічайте ювілейний 20 Docudays UA у червні
Новини
19 січня 2023