Civil Pitch 2.0 підтримав Goethe Institut

30 листопада 2022
Goethe-Institut долучився до фінансування документальних короткометражних стрічок проєкту Civil Pitch 2.0 — кожна з чотирьох команд-переможниць отримала додаткові кошти розміром 2 500 євро.

Goethe-Institut — культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі та підтримує міжнародну культурну співпрацю; багаторічний партнер ГО «Докудейз», що долучився до проєкту Civil Pitch 2.0 зі створення документальних фільмів, які наближають перемогу, — як фінансовий донор. Грант на суму 10 000 євро був розподілений між чотирма переможцями та переможницями Civil Pitch 2.0, обраними в березні 2022 року міжнародним журі. Кожен з проєктів отримав додаткове фінансування розміром 2 500 євро.

Civil Pitch 2.0 — це проєкт ГО «Докудейз», задуманий та реалізований за підтримки та у партнерстві з програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE). Конкурс проєктів документальних короткометражних стрічок (до 15 хв.) на актуальні для громадянського суспільства України теми був оголошений у січні 2021 року. Через повномасштабне воєнне вторгнення Російської Федерації на територію України, конкурсну програму Civil Pitch 2.0 довелося змінити, скоротивши пітчинг і воркшопи для учасників/-ць проєкту під керівництвом міжнародних та українських менторів/-ок. Команда проєкту отримала 150 заявок, з яких журі обрало 4 проєкти, що отримали гранти розміром 250 000 гривень на виробництво фільмів.

Переможцями «Civil Pitch 2.0. Кіно, що наближає перемогу» стали проєкти: «Армійська» режисера Павла Дорогого — літопис підземного «міста-укриття», облаштованого на однойменній харківській станції метро в перші місяці повномасштабного вторгнення.

«Гості з Харькова, пароль “КонХфета”» режисерки Галини Лавринець — соціально-побутова трагікомедія про зіткнення світоглядів у селі Козубівка Полтавської області.

«Під крилом ночі» режисерки Лесі Дяк — тендітна історія дорослішання на тлі випробувань, які принесли війна та вимушена еміграція.

«Робототехніка у шахтарському містечку» режисерки Анастасії Тихої, за ідеєю активістки Ганни Теличко. Це фільм про неймовірну стійкість родини Теличків із Донеччини, яка, вдруге за 8 років втративши домівку, попри все веде дитячий клуб з робототехніки до перемоги у Всесвітній олімпіаді.

Наразі, за підтримки USAID/ENGAGE та Goethe-Institut, ці стрічки перебувають на активній фазі виробництва, у співпраці з міжнародними та українськими ментор(к)ами. Прем’єра стрічок-переможниць Civil Pitch 2.0 запланована на 20 Docudays UA у 2023 році.
_____
Civil Pitch 2.0 представлений ГО «Докудейз» у межах проєкту «Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст Civil Pitch 2.0 є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів/-ок і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023