DOCU/PRO: публічні розмови екcпертів/-ок кіно

19 травня 2023

Зустрічайте наступні події DOCU/PRO, які допоможуть без ілюзій зорієнтуватися в продюсерській кар’єрі та зрозуміти, що відбувається з українським документальним кіно в умовах війни.


Відверта розмова професіоналів/-ок — вдалий формат для охочих по-справжньому заглибитися в тему. Запрошуємо 3 червня о 15:00 на онлайн-зустріч з Меліссою Ліндґрен і Касею Кучинською, двома успішними міжнародними продюсерками, які поділяться баченням свого карʼєрного шляху, не оминаючи як моменти перемог, так і випадки невдач.


Кася є копродюсеркою стрічки Аліси Коваленко «Ми не згаснемо», яку аудиторія цьогорічного Берлінського кінофестивалю зустріла стоячи, тривалими оваціями. Мелісса розпочала професійний шлях як кураторка фестивалів, а нині — працює в одній із найбільш потужних кінокомпаній Швеції, яка співпродюсувала світові кінохіти «Про насильство» та «Будинок зі скалок».

Подія «Майстер-клас для продюсерів/-ок: як стати успішними в індустрії і не припинити любити кіно?» відбудеться онлайн, за модерації Дар’ї Бассель, директорки DOCU/PRO та продюсерки.Наступного дня, 4 червня, не пропустіть «Public talk: розмова режисерів конкурсу DOCU/УКРАЇНА та режисерки Марини Степанської про документальне кіно, час та форми реальності». Мстислав Чернов, Роман Любий, Дмитро Грешко, Ігор Іванько та Володимир Тихий вживу та вголос міркуватимуть про нові завдання попереду, про зміну форми та роль документального кіно в перенасиченому відеоконтентом інформаційному полі. Нагадаємо, що фільми «20 днів у Маріуполі», «Король Лір: як ми шукали любов під час війни», «Залізні метелики», «Крихка пам'ять», «День незалежності», які увійшли в національний конкурс, можна буде побачити під час 20 Docudays UA.


Не забудьте придбати індустрійну акредитацію, яка надає змогу взяти участь у цих заходах. Для її власників/-ць буде доступний зручний гід з усіма подіями DOCU/PRO.
_____
Ювілейний 20 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Українського культурного фонду, Посольства США в Україні, Посольства Ірландії в Україні, Посольства Данії в Україні, Посольства Бразилії в Україні, Польського інституту в Києві та Чеського центру Київ. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023