DOCU/PRO TALK: серія майстеркласів

12 травня 2023

Продовжуємо знайомити з цьогорічною програмою DOCU/PRO. З 4–7 червня індустрійна платформа запрошує на серію майстеркласів. Учасники/-ці матимуть змогу розібратися в тонкощах монтажу, маркетингової стратегії, розібрати досвід успішного продюсування та поговорити про особливості творчих підходів до створення успішних стрічок у жанрі креативної документалістики.


Відкриє низку заходів обговорення одного з найважливіших інструментів кіномови. 4 червня о 14:00 запрошуємо на онлайн-майстерклас «Мистецтво монтажу документального фільму» за участі двох режисерів/-ок монтажу, які входять до списку найбільш досвідчених кінопрофесіоналів/-ок Європи. Дана Бунеску (Румунія) і Нільс Паг Андерсен (Данія) відчинять двері своїх монтажних кімнат і поділяться знаннями про захопливий шлях перетворення реальності на фільм.

Діалог про методи роботи продовжать дві відомі кінематографістки. Ельвіра Нєвєра, членкиня журі міжнародного конкурсу DOCU/WORLD, польсько-німецька режисерка та сценаристка, розкриє деталі власних творчих прийомів у розмові з визнаною українською режисеркою Мариною Степанською. Чекатимемо вас у кінотеатрі «Жовтень», 5 червня об 11:00, на події «Про документальне кіно і не тільки».


Наступна майстерня допоможе розібратися в ефективному просуванні готового фільму. Як зробити так, щоб ваша стрічка вирізнялася з-поміж інших? Як знайти й зачепити саме свою цільову аудиторію? Під час воркшопу наша гостя Мірʼям Вікенкамп, експертка сфери з досвідом понад 15 років, у розмові з модераторкою, маркетологинею Анастасією Клисаковою детально розповість про всі кроки піару та ефективні комунікаційні кампанії. Онлайн-подія «Помістіть свій фільм на мапу: маркетингові стратегії для документального кіно» —  вже 6 червня об 11:00.Орієнтир на історії успіху допоможе тримати вивчення прикладу — «Сase study: ”Будинок зі скалок” — від розробки до оскарівської кампанії». Моніка Геллстром, одна з найвідоміших нині продюсерок документального кіно, розповість про роботу над «Будинком зі скалок», підходи до продюсування цього широко визнаного фільму та досвід організації оскарівської кампанії. Модеруватиме розмову Дарʼя Бассель, програмерка Docudays UA, директорка DOCU/PRO та продюсерка. Зустрічаємося 7 червня об 11:00 — онлайн.
Для участі в цих подіях індустрійної платформи не забувайте подбати про наявність акредитації. На події «DOCU/PRO TALK: Європейський фонд солідарності з українським кіно» та «Case study: як фільми наближають перемогу? Досвід Civil Pitch» — вхід вільний.


_____
Ювілейний 20 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Українського культурного фонду, Посольства США в Україні, Посольства Ірландії в Україні, Посольства Данії в Україні, Посольства Бразилії в Україні, Польського інституту в Києві та Чеського центру Київ. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023