Зустрічайте студентське журі!

05 червня 2023

До студентського журі команда фестивалю запрошує молодих людей з активною громадянською позицією, які цікавляться документальним кіно. До його цьогорічного складу увійшли майбутні професіоналки з різних напрямків — психології, кінознавства та журналістики, а також візуального мистецтва й дизайну. Вони обиратимуть свій фільм-фаворит з-поміж стрічок конкурсних програм.

Анастасія Ніббе 

Закінчує Факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка. Створювала концептуальні знімки на київських та берлінських івентах протягом останніх 3 років. Анастасія була співробітницею відділу преселекції фестивалю Docudays UA у 2021 році. Виставляла свої роботи в Українському музеї Канади у листопаді 2022 року та на київських культурних подіях. Займається концептуальною фотографією з елементами перформансу. Довгий час волонтерила в різних громадських організаціях. Зараз Анастасія працює над створенням персональної виставки в Берліні.


Олександра Калініченко

Народилася 1998 року в Києві. Навчається в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка за спеціальністю «Кінознавство». З 2021 року працює в онлайн-кінотеатрі українського кіно Takflix редакторкою сайту та координаторкою спільноти Takflix Patreon. Також працює як кіножурналістка-фрилансерка, бере участь в українських та міжнародних проєктах для кіножурналістів/-ок, зокрема від European Festival Network MIOB та Cineuropa.


Марія Чирва

Народилася 2004 року в Кривому Розі, але згодом разом із родиною переїхала у Харків. Студентка Факультету аудіовізуального мистецтва та виробництва Харківської державної академії дизайну та мистецтв. Марія — візуальна мисткиня, режисерка монтажу та дизайнерка. Членкиня декількох організацій, серед яких Європейський молодіжний парламент та ГО «УСС». Як частина команди BartBuro, працювала над монтажем Digital Fashion Show UFEG для UFW. На волонтерських засадах працювала на Kharkiv MeetDocs та Docudays UA. Наразі займається організацією кінофесту від ГО «УСС» — I Ukrainian Libertarian Film Festival.

_______
Ювілейний 20 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Українського культурного фонду, Посольства США в Україні, Посольства Ірландії в Україні, Посольства Данії в Україні, Посольства Бразилії в Україні, Польського інституту в Києві та Чеського центру Київ. Думки, висновки чи рекомендації не обов'язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за зміст публікації несуть винятково його автор(к)и.21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023