Ми не згаснемо

Статус виробництва
Завершені
Дата релізу
2023
Країна(и) (ко)продукції
Франція, Польща, Україна, США
Мова діалогів
Українська, Російська
Тривалість
100’

Донбас, 2019 рік. Вдалині досі відлунює гуркіт попереднього російського вторгнення, а в повітрі вже відчувається наближення нового.

На цьому позірно бляклому воєнному тлі п’ятеро підлітків вперше всерйоз задумуються про власне майбутнє. Їхні енергія, ентузіазм і надія дають їм змогу попри всі обставини прожити останні золоті миті дитинства на повну силу. Учасники/-ці цієї вигадливої групки мрійників/-ць малюють, фотографують та фантазують про акторську кар’єру або про те, як стати наступним Ілоном Маском. Вони бунтують, сідлаючи хвилі пригод, гуляють мінними полями та засмагають біля місцевого ставка. Вони мріють втекти не лише від війни, але й — точнісінько як інші підлітки по всьому світу — від нудьги маленького містечка. Тоді несподівано їм трапляється нагода вирушити в довгу подорож до самісінького Непалу. Чи збудеться їхня мрія підкорити світ?

Творча команда:
Режисерська робота: Аліса Коваленко
Копродюсування: Katarzyna Kuczyńska, Tomasz Morawski (HAKA Films) and Stephane Siohan (East Roads Films)
Операторська робота: Аліса Коваленко, Сергій Стеценко
Звук: Марія Нестеренко
Дистриб'юція:
Контактна особа:
Stéphane Siohan, +380 50 832 18 51, [email protected]
Фестивалі
Головний приз програми DOCU/СВІТ Docudays UA (2023), Нагорода за «Найкращу режисуру» на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини One World (2023), нагорода за «Найкращий документальний фільм» на кінофестивалі Crossing Europe (2023), нагорода за «Найкращий документальний фільм» на Люксембурзькому кінофестивалі (номінант, 2023), «Кришталевий ведмідь» і нагорода за «Документальний фільм» на Берлінському кінофестивалі (номінант, 2023) Індустрійні нагороди: Пітчинг-форум у Тессалоніках (2020), Одеський міжнародний кінофестиваль (2020), Ukrainian Doc Preview на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA (2021)

Подай свій проєкт до каталогу