З Радванки

Статус виробництва
На стадії девелопменту
Рік початку виробництва
2024
Дата релізу
2026
Країна(и) (ко)продукції
Україна
Мова діалогів
Ромська, Українська
Тривалість
70’
Веб-сторінка фільму

Жанна знімає свої будні в ромському поселенні Радванка, що є одним з найдавніших районів Ужгорода. Вона є ромкою та матірʼю, яка чекає свого сина з війни. Умови, в яких їй доводиться жити, стають все важчими, а будівництво власного будинку розтягнулося на роки.

Жанна працює вуличною двірницею. Щоранку вона залишає ромський район Радванка і йде порожніми вулицями західного українського міста Ужгород. Жанна бере ручну відеокамеру. Через її хроніку ми знайомимося з мешканцями ромського поселення, дізнаємось, як роми живуть та долають лихоліття війни. Ми бачимо похорон, весілля, як хтось щойно народився, а наступний кадр — музика, яка грає на кладовищі. 

Жанна має двох синів. Її старший син воював в українській армії з 2014 року, але через стан здоровʼя був змушений покинути службу, а молодший - після поранення

повернувся у військо. Жанна знімає свою буденність і між тим розмірковує про життя, війну та подальшу долю своїх синів.

Творча команда:
Режисерська робота: Томі Гажлінскі
Сценарій: Томі Гажлінскі
Операторська робота: Жанна Ільчак
Звук: Серж Авдей
Виробництво:
Фінансування:
Загальний бюджет: €297700
Затверджене фінансування: €15000
Залучені фінансові партнери або фонди: Eriac fund (Німеччина), Free Filmers (Україна), Transtele canal france international (CFI, Франція) та Суспільне (Україна)
Контактна особа:
Фестивалі
Участь у воркшопі B2B DOC (2023), Нагорода від goEast Film Festival — участь на East-West Talent Lab (2024), Участь на воркшопі Eurodoc (2024)

Подай свій проєкт до каталогу