Анастасія Буковська

режисерка, продюсерка
Освіта
КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого
Біографія

Анастасія Буковська — режисерка, продюсерка, представниця династії кінематографістів. Одразу після навчання в Київському університеті театру, кіно, і ТБ, почала працювати в креативних індустріях. Спочатку — як незалежна режисерка на головних українських телеканалах. Згодом — в рекламі. Анастасія — співзасновниця однієї з найуспішніших продакшн-компаній України – Family Production, яка є лауреатом численних міжнародних професійних премій. Family — з 2004 року знімає рекламу для світових брендів та музичні відео. У 2016 компанія відкрила кінодепартамент, та з того часу створила декілька фільмів у ко-продукції з Німеччиною, Польщею, Швецією.

Поряд із основною спрямованістю Анастасія здійснює активну діяльність з промоції українського кінематографу за кордоном, просування позитивного іміджу України на міжнародних кінематографічних форумах, та залученні іноземних продюсерів до реалізації спільних проектів на території України у ко-продукціі. Анастасія – є головою правління Асоціації рекламних продакшенів України. А також співзасновником Асоціації кіноіндустрії України.

Режисерська робота Анастасії Буковської «Бульмастиф» була відзначена на МКФ «Молодість» (кращий короткометражний фільм Міжнародного конкурсу, диплом журі Національного конкурсу, приз Екуменічного Журі), нагородою «Золота дзиґа» (найкращий короткометражний фільм), а також брала участь у міжнародних фестивалях Cottbus, El Gouna, Les Nuits En Or.

Окремо варто відзначити активну громадянську позицію Анастасії, зокрема участь в організації соціальних проектів для United24 (The official fundraising platform of Ukraine), Гьоте інституту, Німа опера, Uncounted kitchen. Також Анастасія виступила авторкою і ведучою професійного влогу – New Director in Town.

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ:
Bonjour – Bonsoir (2024, продюсерка), Ти мене любиш? (2023, продюсерка), ГКЧП (2022, продюсерка), Ейфорія (2022, продюсерка), Тато (2022, продюсерка), Бульмастиф (2020, режисерка, співавторка сценарію та продюсерка)
Компанія:

Подай свій проєкт до каталогу