Кіно, що наближає до перемоги

Регламент
134Kb

Наша команда була змушена поставити на паузу Civil Pitch 2.0 у звʼязку з початком повномасштабного вторгення Російської Федерації на територію України. Але ми вирішили адаптувати Civil Pitch 2.0 до реалій війни та провести конкурс з оновленою концепцією.

 

До закінчення прийому заявок 18 лютого на конкурс подалися 150 проєктів.

 

Після преселекції та збору додаткової інформації про проєкти, можливості заявників та корективи, що їх внесла війна до творчих планів, журі конкурсу обере чотирьох переможців. Вони отримають гранти на виробництво своїх фільмів у розмірі 250 000 грн. 

 

Умовою отримання фінансування є прем’єра готового фільму на 20 Docudays UA у 2023 році. Крім фінансової підтримки, кожна команда отримає супровід від міжнародних тьюторів/-ок, які допоможуть пройти всі етапи створення фільмів.

 

На жаль, через воєнний стан програму Civil Pitch 2.0 було вирішено скоротити: воркшопи та пітчинг проєктів проводитися не будуть. Утім, організатори забезпечать підтримку із фестивальною дистрибуцією готових фільмів.

 

Заявники, чиї проєкти будуть відібрані до преселекційного списку, матимуть змогу адаптувати свої ідеї або надати нові ідеї проєктів, які при цьому відповідатимуть загальним рамкам конкурсу — «короткометражні документальні фільми соціальної та громадської значущості тривалістю від 8 до 15 хвилин».

 

Команда Civil Pitch 2.0 також оновила склад журі конкурсу. Воно складатиметься з представників/-ць донорів проєкту та його менторів/-ок:

Переможці/-ниці будуть оголошені на сайті Docudays UA 12 травня 2022 року.

Детальніше читайте у РЕГЛАМЕНТІ.
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024