Студія документального кіно

Реєстрація

У DOCU/ТАБОРІ ми запрошуємо підлітків з усіх куточків України взяти участь у Студії документального кіно та поміркувати, як змінилося наше повсякдення під час карантину. 

 

Ще два місяці тому ми планували, що свій документальний фільм, а  для декого й перший, учасники та учасниці DOCU/ТАБОРу зніматимуть, мандруючи містом та спілкуючись з іншими людьми. Разом з Анною Корж, Олександрою Луніною і Анною Лисун ми складали можливі маршрути цих мандрівок, але й уявити не могли, що мандрувати нашим юним документаліст(к)ам доведеться з кімнати на балкон, звідти в іншу кімнату та коридором  на кухню, а живе спілкування з іншими людьми замінить онлайн-формат. 

 

Аналізуючи події, які докорінно змінили наш звичний спосіб життя, ми водночас відчуваємо, що саме зараз отримуємо той унікальний досвід, який хочеться зафіксувати – у пам’яті, на знімках, у відеоісторіях. Тому карантин стане темою нашої підліткової Студії документального кіно, заняття в якій триватимуть з 25-го квітня до 3-го травня включно.

 

Оскільки навіть онлайн ми зможемо працювати лише з обмеженою кількістю дітей та підлітків, просимо до 20-го квітня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням

 

Узяти участь у конкурсному відборі можуть підлітки з будь-якого куточка України віком від 10-ти до 14-ти років включно. Звісно, усі заняття будуть відбуватися в онлайн-форматі та є безкоштовними.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021