Індустрійна акредитація

Docudays UA відкриває індустрійну акредитацію на 2024 рік — для тих, хто активно працює у сфері документального кіно в Україні та за кордоном 


Цього року індустрійна секція DOCU/ПРО продовжить серію подій від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділяться власним досвідом у дистрибуції, режисурі монтажу, запису звуку в документальному кіно та багато чим іншим. Ми також повертаємо Meet Professionalsзустрічі, що дозволять власникам індустрійних акредитацій розширити свою професійну мережу, відкрити для себе можливості, які пропонують європейські бродкастери та сейлз-агенти. Усіх експертів та експерток буде оголошено до середини травня. Щодня впродовж фестивалю відбуватимуться освітні та нетворкінгові події, які будуть відкриті для всіх власників/-ць індустрійної акредитації.

 

АКРЕДИТАЦІЯ DOCU/ПРО ДАЄ ЗМОГУ

  • Отримати доступ до серії щоденних лекцій, майстер-класів і зустрічей від провідних спеціалістів/-ок міжнародної та української індустрії. Програму дивіться тут.

  • Отримати доступ до фільмів фестивалю (скористатися цим доступом зможуть ті, хто планує відвідати фестиваль у Києві та / або скористатися доступом до лімітованої програми фільмів онлайн-відеотеки).

  • Отримати квиток на церемонію відкриття Docudays UA 2024 (обмежена кількість).

ЦІНИ

  • Ціна «рання пташка» — 850 грн (10 травня – 19 травня 2024 року).

  • Звичайна ціна — 1200 грн (20 травня – 24 травня 2024 року).

УМОВИ ПОДАННЯ

 

Індустрійну акредитацію можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб'ютор(к)и, фестивальні відбірники/-ці, студент(к)и кіновишів та усі, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 

 

Цього року події DOCU/ПРО заплановані в гібридному форматі. 


У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/ПРО або вашої акредитації — пишіть на електронну адресу: [email protected].


Акредитацію завершено.
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024