Подати фільм

Подати фільм

20 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться з 2 по 8 червня 2023 року. Ми шукаємо креативні документальні фільми, які відкривають свіжий погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність. 

Раді оголосити та розпочати прийом фільмів на ювілейний 20 Docudays UA!


Подати свій фільм можна у дві секції: національний короткометражний конкурс DOCU/SHORT й національний повнометражний конкурс DOCU/УКРАЇНА, де представлені документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами у співпраці з іноземними компаніями-виробниками. Будь ласка, зауважте, що стрічки для повнометражного конкурсу DOCU/СВІТ цьогоріч команда фестивалю відбиратиме власноруч.

ПОДАТИ ФІЛЬМ* МОЖНА ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ FILMFREEWAY. ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК Є БЕЗОПЛАТНИМ.  

Початок прийому фільмів – 30 січня. Фінальний дедлайн прийому фільмів – 27 лютого 2023 року. 

*Подаючи свій фільм на фестиваль, ви погоджуєтеся з умовами подання та регламентом Docudays UA.

ЯКІ ФІЛЬМИ МИ ШУКАЄМО? 

Креативні документальні фільми різного хронометражу, створені не раніше ніж у 2021 році. Це фільми, які відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

ПРЕМ’ЄРНА ПОЛІТИКА 

Важливо, щоби у фільмів іноземного виробництва не було прем’єрних показів на українських кінофестивалях, українському телебаченні та онлайн-ресурсах. Як і те, щоб вони не демонструвалися досі в українському прокаті. Для українських фільмів, що подаються у межах конкурсів DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА, умова з українською прем’єрою є також обов’язковою. Утім українські фільми, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

ЯК ПОДАТИ ФІЛЬМ? 

Ми приймаємо фільми лише через платформу FilmFreeway. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на платформі або подати фільм уже з наявного акаунту.

ЧИ МОЖУ Я ПОДАТИ ПРОЄКТ НА СТАДІЇ ВИРОБНИЦТВА (WORK IN PROGRESS)?
Хоча ми віддаємо перевагу завершеним фільмам, ви можете подати фінальну монтажну версію без корекції кольору або фінального звукового міксу (final cut). Але пам’ятайте, що будь-яку подану на наш розгляд роботу (чи то завершений фільм, чи то фінальна монтажна версія) ми дивимося лише раз. Це означає, що ви не зможете подати оновлену монтажну версію вдруге цього року або навіть наступного.

ЧИ МОЖНА ПОДАТИ ФІЛЬМ ДО ПОЗАКОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ? 

Ви можете подати фільм до обраної конкурсної програми, але не позаконкурсної. Фінальне рішення про участь фільму як у конкурсних, так і позаконкурсних програмах фестивалю ухвалює лише Відбіркова рада фестивалю.

ПРО СУБТИТРИ

  • Фільми українською та російською мовами можна подати на розгляд без субтитрів. У разі відбору україномовної стрічки, ми просимо авторів/-ок надати кінокопію з англійськими субтитрами для показу. У разі відбору російськомовної стрічки, ми просимо авторів/-ок надати кінокопію з українськими та англійськими субтитрами для показу. 

  • Фільми іншими мовами, подані на розгляд, повинні мати англійські субтитри.

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ 

Усі заявники/-ці фільмів, поданих до 27.02.2023, отримають лист на електронну пошту з результатами відбору до 28.04.2023. Це може бути офіційне запрошення до програми або відмова. Перші публічні оголошення фестивальних програм відбудуться з початку травня 2023 року.  

В окремих випадках відповідь щодо участі у фестивалі може бути надана раніше. Наприклад, якщо зазначений в анкеті статус прем’єрного показу в Україні може змінитися чи змінився.
У такому разі просимо повідомити про це програмний департамент ([email protected]). Якщо у вас виникають будь-які питання щодо подання фільмів, звертайтеся на пошту [email protected]

20 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 2 — 8 
червня 2023