Подати фільм

Подати фільм

19 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться з 25 березня до 3 квітня 2022 року.

 

Ми шукаємо креативні документальні фільми, які відкривають свіжий погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

 

Подати свій фільм можна в конкурсну програму, що складається з трьох секцій: міжнародного конкурсу DOCU/СВІТ та DOCU/КОРОТКО й національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА, де представлені документальні стрічки, створені в Україні або в копродукції з Україною, а також українськими режисер(к)ами у співпраці з іноземними компаніями-виробниками.

 

ПОДАТИ ФІЛЬМ МОЖНА ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ FILMFREEWAY. ПРИЙОМ ТА РОЗГЛЯД ЗАЯВОК Є ПЛАТНИМ. 

 

*Подаючи свій фільм на фестиваль, ви погоджуєтеся з умовами подання та регламентом Docudays UA.

 

Фінальний дедлайн прийому фільмів – 1 грудня 2021 року. Прийом заявок на 19 Docudays UA завершено.

 

ЯКІ ФІЛЬМИ МИ ШУКАЄМО? 

 

Креативні документальні фільми різного хронометражу, створені не раніше ніж 2020 року. Це фільми, які відкривають несподіваний погляд на сучасний світ, аналізують його, роблять важливий внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

ПРЕМ’ЄРНА ПОЛІТИКА

 

Важливо, щоби фільми іноземного виробництва не мали прем’єри на українських кінофестивалях, українському телебаченні та онлайн-ресурсах. Також, щоби вони не були попередньо в українському прокаті. 

 

Для українських фільмів, що подаються в національний конкурс DOCU/УКРАЇНА або міжнародні конкурси DOCU/СВІТ та DOCU/КОРОТКО, українська прем’єра є також обов’язковою. Утім українські фільми, що вже мали національну прем’єру, потенційно можуть бути розглянуті для позаконкурсної програми фестивалю.

ЯК ПОДАТИ ФІЛЬМ? 

 

Ми приймаємо фільми лише через платформу FilmFreeway. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на платформі або подати фільм уже з наявного акаунту.

 

ДЕДЛАЙНИ

 

Відбір фільмів починається 01.06.2021. У нас є декілька дедлайнів. З кожним – вартість подання заявки зростає.

 

ДАТА

ДЕДЛАЙН

КОРОТКИЙ МЕТР

ПОВНИЙ МЕТР

ФІЛЬМИ, ВИРОБЛЕНІ В УКРАЇНІ

АБО В КОПРОДУКЦІЇ З УКРАЇНОЮ*

СТУДЕНТСЬКІ ФІЛЬМИ

01.06.2021 – 03.09.2021

Ранній дедлайн

5 USD

10 USD

безкоштовно

50% знижки залежно

від обраної конкурсної секції

04.09.2021 – 19.11.2021

Звичайний дедлайн

10 USD

15 USD

безкоштовно

50% знижки залежно

від обраної конкурсної секції

20.11.2021 – 01.12.2021

Фінальний дедлайн

15 USD

20 USD

безкоштовно

50% знижки  залежно

від обраної конкурсної секції

 

* У деяких випадках ви можете подати фільм безкоштовно або зі знижкою 50%. Від сплати за подання звільнені такі фільми: проєкти національного виробництва або створені українськими режисер(к)ами спільно з іноземними компаніями-виробниками, а також проєкти з низки країн. Перелік таких країн можна знайти за посиланням.

 

У ЯКОМУ ВИПАДКУ Я МОЖУ ПОДАТИ ФІЛЬМ БЕЗКОШТОВНО? Якщо ви подаєте фільм до національного конкурсу, тобто хоча б одна з країн виробництва  повинна бути  Україна, а також якщо це стрічка українського/ї режисера/ки. Також якщо хоча б одна з перелічених країн бере участь у виробництві фільму (не знімальна локація, а саме країна виробництва).

 

ЧИ ПОДАННЯ ФІЛЬМУ ПЛАТНЕ? Так. Це дає змогу оплачувати роботу професійних відбірників/-ць, щоби кожен фільм переглянули та оцінили вчасно.

 

ЧИ Я МОЖУ ПОВЕРНУТИ ГРОШІ ЗА ПОДАНУ ЗАЯВКУ? Ні, оплата за подання фільмів не підлягає відшкодуванню.

 

ЧИ МОЖУ Я ПОДАТИ ПРОЄКТ НА СТАДІЇ ВИРОБНИЦТВА (WORK IN PROGRESS)? Хоча ми віддаємо перевагу завершеним фільмам, ви можете подати фінальну монтажну версію без корекції кольору або фінального звукового міксу (final cut). Утім пам’ятайте, будь-яку подану на наш розгляд роботу (чи то завершений фільм, чи то фінальна монтажна версія) ми дивимося лише раз. Це означає, ви не можете подати оновлену монтажну версію вдруге цього року або навіть наступного.

 

ЧИ МОЖНА ПОДАТИ ФІЛЬМ ДО ПОЗАКОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ? Ви можете подати фільм до обраної конкурсної програми, але не позаконкурсної. Фінальне рішення про участь фільму як у конкурсних, так і позаконкурсних програмах фестивалю приймає лише Відбіркова рада фестивалю.

 

ПРО СУБТИТРИ

  • Фільми українською та російською мовами можна подати на розгляд без субтитрів. У разі відбору україномовної стрічки ми просимо авторів надати кінокопію з англійськими субтитрами для показу. У разі відбору російськомовної стрічки ми просимо авторів надати кінокопію з українськими та англійськими субтитрами для показу. 
  • Фільми іншими мовами, подані на розгляд, повинні мати англійські субтитри.


РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ

 

Усі фільми, подані до 01.12.2021, отримають лист на електронну пошту з результатами відбору до 21.02.2022. Це може бути офіційне запрошення до програми або відмова. Публічне оголошення фестивальних програм відбувається починаючи з початку березня 2022 року. 

 

В окремих випадках відповідь щодо участі у фестивалі може бути надана раніше. Наприклад, якщо зазначений в анкеті статус прем’єрного показу в Україні може змінитися чи змінився. У такому разі просимо повідомити програмний департамент ([email protected]).

 

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо подання фільмів, звертайтеся на пошту [email protected]

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022