a

Тендер на організацію та проведення зйомок онлайн лекцій для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA

Громадська організація «Докудейз» оголошує тендер на організацію та проведення зйомок он-лайн лекцій для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

 

ГО Докудейз оголошує тендер на технічну організацію та проведення зйомок лекцій он-лайн формату для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA відповідно проекту «Docu/Clubs network for reforms» («Мережа DOCU/Clubs - за реформи»).

 

Основним завданням є забезпечення: операторської роботи включно з технікою, роботи гримера, ефективної логістики, загальної організації та координації зйомок з відповідним матеріально-технічним супроводженням. Зі свого боку, Замовник, ГО «Докудейз» до зйомок залучає лекторів, сценарії, режисера, суфлер та звукове обладнання.

 

Відео формат лекцій має відповідати таким технічним вимогам:

1920x1080, ProResHQ, 25fps, Color, Stereo mix.

 

Сума тендерної пропозиції має включати витрати на всі компоненти відповідно тендерної спеціфікації.

 

Пропозиції слід подати до 18:00 15 червня 2020 року на електрону адресу [email protected] . В темі листа обов’язково вказати «тендер на організацію та проведення зйомок он-лайн лекцій для кіноклубів».

 

Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу [email protected]

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Ціни слід зазначати у форматі “все включено”. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено до 17 червня 2020 року.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

 

Кандидати чи учасники тендеру не будуть допускатися процедури закупівлі, якщо:

(1)   Вони є банкрутами чи припиняють підприємницьку діяльність, їхнім майном розпоряджається суд, вони мають домовленості з кредиторами, призупинили свою підприємницьку діяльність, є учасниками судового розгляду, що стосується цих питань, або перебувають у аналогічній ситуації, яка виникла в результаті схожих процедур, передбачених внутрішнім законодавством.

(2)   Їх засудили за злочин, що стосується їхньої професійної діяльності й вирок остаточний і не підлягає перегляду.

(3)   Вони демонструють недостойну професійну поведінку.

(4)   Вони не виконали зобов’язань, що стосуються оплати соціальних внесків чи податків відповідно до законодавтсва України.

(5)   Вони чи особи, які їх представляють, приймають рішення чи контролюють їх, отримали остаточний судовий вирок, який не підлягає перегляду, у справах махінацій, корупції, пов’язаності зі злочинним організаціями, відмивання грошей чи іншою незаконною діяльністю.

 

Кандидати чи учасники тендеру мають довести, що вони не перебувають в описаних више ситуаціях.

 

Контакт для довідок:

Громадська організація “Докудейз”

Фінансовий менеджер Павло Шелухін

+38 050 830 60 54
[email protected]

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Тендер серед готелів міста Києва на забезпечення проживанням гостей 19 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 3 квітня 2022 року
до 07 лютого 2022
Тендер на субтитрування фільмів для 19 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року
до 08 лютого 2022
Громадська організація «Докудейз» оголошує тендер на проведення фінансового аудиту діяльності організації
до 14 лютого 2022
Повторний тендер на субтитрування фільмів для 19-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року. Попередній тендер не відбувся через недостатню кількість заявок
до 16 лютого 2022
Тендер на оренду конференцзалів та харчування учасників заходів під час проведення 19-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року
до 07 березня 2022