a

Тендер на виготовлення промоційного ролику проекту «Docu/Clubs network for reforms»

Громадська організація «Докудейз» оголошує тендер на виготовлення промоційного ролику проекту «Docu/Clubs network for reforms» («Мережа DOCU/Clubs - за реформи»).

 

ГО Докудейз оголошує тендер на виробництво відео- ролика тривалістю 3-4 хвилини, який би розповідав про проект DOCU/CLUB (http://docuclub.docudays.ua/). Головним завданням ролика є доступно розповісти про те, як саме функціонує проект, показати широку його географію та різноманіття локацій (школи, бібліотеки, пенітенціарні заклади). Мотивувати людей створювати в себе у містах такі кіноклуби, залучати до існуючих кіноклубів нових глядачів.

 

У тендерній пропозиції просимо надати сценарій (трітмент) майбутнього ролика, а також інформацію про виконавців, їхні резюме та посилання на попередні реалізовані проекти.

 

Ролик має відповідати таким технічним вимогам:

1920x1080, ProResHQ, 25fps, Color, Stereo mix, .srt файл з англійськими субтитрами.

Сума тендерної пропозиції має включати витрати на всі використані в ролику матеріалі - включно з використаною музикою або графічними елементами.

Пропозиції слід подати до 18:00 07 лютого 2020 року на електрону адресу tender.pivden@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати «тендер на виготовлення промо-ролику проекту».

Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на електронну адресу tender.pivden@gmail.com

Для подання пропозиції потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру

Ціни слід зазначати у форматі “все включено”. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено до 10 лютого 2020 року.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

 

Кандидати чи учасники тендеру не будуть допускатися процедури закупівлі, якщо:

(1)   Вони є банкрутами чи припиняють підприємницьку діяльність, їхнім майном розпоряджається суд, вони мають домовленості з кредиторами, призупинили свою підприємницьку діяльність, є учасниками судового розгляду, що стосується цих питань, або перебувають у аналогічній ситуації, яка виникла в результаті схожих процедур, передбачених внутрішнім законодавством.

(2)   Їх засудили за злочин, що стосується їхньої професійної діяльності й вирок остаточний і не підлягає перегляду.

(3)   Вони демонструють недостойну професійну поведінку.

(4)   Вони не виконали зобов’язань, що стосуються оплати соціальних внесків чи податків відповідно до законодавтсва України.

(5)   Вони чи особи, які їх представляють, приймають рішення чи контролюють їх, отримали остаточний судовий вирок, який не підлягає перегляду, у справах махінацій, корупції, пов’язаності зі злочинним організаціями, відмивання грошей чи іншою незаконною діяльністю.

 

Кандидати чи учасники тендеру мають довести, що вони не перебувають в описаних више ситуаціях.

 

Контакт для довідок:

Громадська організація “Докудейз”

Фінансовий менеджер Павло Шелухін

+38 050 830 60 54
tender.pivden@gmail.com

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021