UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs

Регламент
244Kb

Цього року вперше Docudays UA спільно з Українським інститутом організовував презентацію українських документальних проєктів UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs, що відбувався 22–26 червня на Marché du Film в рамках секції Cannes Docs.

 

Marché du Film, як і багато кіноподій у світі, відбувався онлайн. У межах секції Cannes Docs 22 червня українські режисер(к)и та продюсер(к)и представили свої кінопроєкти на UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs. Її віртуальними відвідувач(к)ами стали понад 150 кінопрофесіоналів з усього світу. Серед них – керівники та керівниці впливових європейських сейлз-агенцій (Deckert distribution, Cat’n’Docs, Rise&Shine) та головних фестивалів документального та ігрового кіно (Berlinale, Visions du Réel, CPH:DOX, Doclisboa).

 

Окрім презентації, проєкти-учасники отримали індивідуальні консультації від провідних міжнародних експертів та експерток,а саме від тренерів EURODOC, відомої навчальної програми для продюсерів. Участь у Cannes Docs також передбачала доступ до насиченої онлайн-програми – воркшопів, лекцій, міжнародних шоукейсів та спеціальних показів.

 

ПРОЄКТИ UKRAINIAN SHOWCASE @ CANNES DOCS

 

 

Щоденник нареченої Христа

Україна, 90 хв.

Дата релізу — 2021 рік

Режисерка — Марта Смеречинська

Продюсер(к)и — Наталія Лібет, Віталій Шереметьєв 

Виробництво — ТОВ «Діджітал Реліджн» (Україна)

 

Коли її сестра вирішила стати черницею у 13, режисерка обурено намагалась її зупинити. А за шість років почала фільмувати новий дім сестри, монастир, і його послушниць. 

 

 

Плай. Шлях через гори

Україна, 70–80 хв.

Дата релізу — 2021

Режисерка — Єва Джишиашвілі

Продюсерка — Оксана Іванюк

 

Це історія подружжя Дмитра і Ганнусі, які зберегли більше, ніж втратили під тиском нашого непростого сьогодення. Мірило їхніх цінностей — любов, що підтримує одвічний плин життя.

 

 

Свідки Флоріана

Україна, Чехія, 80 хв.

Дата релізу — 2021

Режисер — Олексій Радинський

Продюсерка — Люба Кнорозок

Виробництво — Група Кінотрон (Україна), Current Time TV (Чехія)

 

Флоріан Юр’єв — архітектор, художник, скрипковий майстер, музикант, теоретик і поет. У віці 90 років він змушений освоювати ще одне заняття — громадський активізм. Одного дня він дізнається, що його головний архітектурний твір — київська «Літаюча тарілка» — опинилася під загрозою перетворення на торговельний центр. Флоріан вирішує протидіяти.

 

 

Поміж війн

Україна, Латвія, Німеччина, Катар, 100 хв.

Дата релізу — 2020

Режисерка — Аліна Горлова

Продюсери — Максим Наконечний, Ілона Бічевська, Патрік Гамм

 

Монохромний документальний фільм спостерігає за нескінченним циклом механізмів війни та миротворення, з якого ми вихоплюємо молодого курда Андрія. Втікаючи від війни в Сирії на батьківщину матері, його родина несподівано опинилася посеред війни в Україні. Йдучи за ним, ми починаємо повільний шлях крізь зони війни, табори біженців, військові паради, гуманітарні місії, релігійні, весільні та похоронні звичаї України, Іраку, Сирії та Німеччини.

 

ПРО MARCHÉ DU FILM ТА CANNES DOCS

Щороку під час Marché du Film спеціальна професійна програма від Cannes Docs об’єднує авторів/-ок, продюсерів/-ок та всіх залучених у виробництво повнометражних документальних фільмів, а також фахівців та фахівчинь індустрії. Діючи у самому серці світового кінофестивалю №1, Cannes Docs укотре підтверджує фундаментальну роль та місце документального жанру і працює над органічною та як ніколи актуальною його інтеграцією в глобальну кіноіндустрію.

 

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до Вікторії Хоменко, координаторки індустрійної платформи DOCU/ПРО, на електронну пошту: [email protected].

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024