string(4) "news" Концепція Docudays UA № 8 — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Концепція Docudays UA № 8

11 березня 2011

Перемагай щодня!

Бо цей світ створений не для розваг і відпочинку. Кожна добра справа наближає тебе до перемоги! Над злом, несправедливістю, байдужістю, насильством - над усім потворним, що є у світі. Будь-яка перемога, навіть найдрібніша, загартовує і робить тебе сильнішим. Тому всією фестивальною командою, у повний голос ми закликаємо: «Перемагай щодня!»

Наш символ – переможець

Цього року ми оновили логотип Docudays UA. Тепер наш символ - штангіст, сильний, наполегливий і цілеспрямований. Він щодня піднімає важку штангу – на знак перемоги над собою, над життєвими обставинами – за будь-якої влади, за будь-якої погоди.  Українські кінодокументалісти так само щодня піднімають свою «штангу» над усіма несприятливими обставинами в сфері кіно. Так само українські правозахисники щодня піднімають свою «штангу», утверджуючи права людини в Україні. Ми піднімаємо свою «штангу» над усім тим, що насправді не здатне зупинити справжнього переможця.

Чому Docudays UA + street art. Що нас об'єднує?

Ми поглянули на соціальний простір під новим кутом зору. Для нас важливий діалог із глядачем. Образи вуличного мистецтва несуть у собі емоційний заряд й змістове навантаження. Інтригують і примушують думати. Стріт-арт - це реакції на актуальні події в житті країни й світу. Це авторська рефлексія. Те, чого не знайдеш в музеях. Тут є експеримент із середовищем. Він побудований на грі промальованих образів із поверхнями будівель. На них розміщуються й водночас зіштовхуються контрастні образи мистецтва й урбаністичного простору. Наша сфера - соціальна, наша територія - документалістика. Ми бачимо малюнок на стіні, перша реакція – зацікавлення, друга - так і кортить взяти балончик і домалювати посмішку або дописати якесь важливе слово, формуючи нове послання. Docudays UA запрошує діяти, запрошує до творчості, запрошує у кінозали дивитися живе, неформатне, важливе кіно, якого не побачиш по телевізору чи інтернету.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020