Docudays UA покаже хітовий фільм про Ґрінпіс на еко-таборі

06 липня 2016

9 липня Docudays UA повезе на «Енерджайзер Кемп» потужну історію про найбільший екологічний рух світу. Фільм «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла покажуть під час наметового еко-табору, який уже третій рік поспіль проходить на берегах Південного Бугу. Показ та обговорення фільму під час Кемпу модеруватиме Надія Чушак – координаторка правозахисних програм Docudays UA.


Мета «Енерджайзер Кемпу» – згуртувати спільноту й надихнути на нові ідеї та дії. Тут, випивши кави, звареної завдяки сонячній енергії, можна потрапити на презентацію нових екологічних ініціатив, тренінг про енергозбереження, розповідь про активістське вигорання та боротьбу з ним, дослідити дику природу навколо табору чи сплавитися на байдарках по річці.

 

Бузький Гард – унікальний історичний ландшафт, що охоплює береги, острови та пороги ріки Південний Буг – опинився перед загрозою затоплення через плани підняти рівень води у водосховищі Олександрівської ГЕС. Тому активісти Екоцентру, Екоклубу, УМКА та інші учасниці та учасники Кемпу улаштують під час таборування акцію в рамках компанії «Захистимо Бузький Гард разом!»

 

У межах цієї акції й відбудеться показ «Як змінити світ». Під час березневого Docudays UA у Києві документальний фільм про Ґрінпіс уже став одним з глядацьких хітів. І нині під час проекту DOCU/ХІТ його можна було побачити в прокаті в кінотеатрах семи українських міст.

 

У фільмі британський режисер Джеррі Ротвелл зображує становлення найвідомішого сьогодні природоохоронного руху Ґрінпіс: від ініціативи декількох ентузіастів до масштабної та впливової організації. Показує, з якими труднощами доводиться мати справу активістським ініціативам. Як перетворити творчі ідеї в справді дієві акції. Як подолати внутрішні суперечності. І як, зрештою, не зрадити своїм ідеалам. 

 

На фото - кадр з фільму «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла 

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024