Вживання комах у їжу – гаряча тема. Особливо останні кілька років, відколи ООН порекомендувала використовувати їстівних комах як ресурс для боротьби зі світовим голодом, кухарі та гурмани вихваляли їх за смакові якості, екологи – за незначний вплив на довкілля, а дослідники громадського здоров’я – за поживну цінність. Здавалося б, комахи стали новою суперїжею, яка вирішить усі наші проблеми з продовольчим постачанням у світі. Протягом останніх трьох років команда розташованої в Копенгагені Nordic Food Lab, у складі шеф-кухарів та дослідників Джоша Еванса, Бена Ріде і Роберто Флоре, подорожувала по світу, аби вислухати людей з числа тих двох мільярдів, які вже харчуються комахами. Що для нас комахи: дзеркало, у якому відбивається наша зіпсована система харчування, чи магічний засіб, який цю систему виправить?
Андреас Йонсен з 2002 року брав участь у створенні документальних фільмів як режисер, продюсер та оператор. Його стрічки показують на фестивалях по всьому світу та на телеканалах в багатьох країнах. Він відомий завдяки фільмам: «Життя Кідда» (2012), «Такий собі рай» (2011), «Убивство» (2009) та своєму останньому фільмові – «Ай Вейвей: підроблена справа» (2013), який був номінований у конкурсі повнометражних фільмів Міжнародного кінофестивалю документального кіно в Амстердамі у 2013 році, а також на нагороду «Кіно за мир» у Берліні 2014 року, отримав Нагороду данських кінокритиків у 2014 році.
Вибране: «Убивство» (2009), «Африка під поверхнею» (2010), «Такий собі рай» (2011), «Життя Кідда» (2012), «Ай Вейвей: підроблена справа» (2013)